Новости

Яскраві преображення жінок після нанесення макіяжу (Фото)

Макіяж - страшна сила, яка здатна приховати будь-які недоліки! Час, коли жінок вважали відьмами, давно пройшло, але деякі сучасні дівчата досі використовують магію кожен день. Інакше як можна пояснити ці неймовірні перетворення до і після нанесення макіяжу? Погляньте на нашу добірку і самі побачите, якою величезною силою володіє правильно нанесений... ( подробнее )

59-річна жінка вражає своїм зовнішнім виглядом і способом життя (Фото)

Різнокольорові волосся, купа прикрас, ультрамодні окуляри і улюблений хіп-хоп - це все про мешканку Луцька, Аллі Рогозиной. Пенсіонерка вирішила кардинально змінити своє життя в кращу сторону, і у неї це чудово вийшло. Алла пофарбувала волосся, купила собі стильні вбрання, переїхала в Київ і навіть завела свій мікроблог під назвою "hipsta_granny",... ( подробнее )

Ці дівчата наплювали на стереотипи і довели, що будь-яке тіло прекрасно (Фото)

Літо не за горами, і тому спортзали заповнюються, і люди намагаються добитися ідеального «тіла бікіні». Тренажер це, звичайно, добре, але чи є це завжди безпечним для здоров'я? Ми зібрали добірку знімків жінок, які нагадують нам, що незалежно від того, який у вас розмір ваше тіло завжди готове до пляжу, і кожне тіло є тілом бікіні, якщо ви носите... ( подробнее )

Доказ того, що ідеальної фігури немає (Фото)

10-секундна трансформація — це новий тренд у инстаграме. Дівчата викладають свої фото «до» і «після», різниця між якими становить всього декілька секунд, а не кілька місяців, як багато хто може подумати.

подробнее )

Дівчина майстерно і з гумором пародіює знімки знаменитостей (Фото)

Деякі знімки цієї дами навіть краще і забавно оригіналу! Селеста Барбер - актриса і письменниця з Австралії, яка останнім часом стала неймовірно популярною завдяки своєму Instagram (@celestebarber), куди вона викладає пародії на гламурні фото зірок. Давайте подивимося, чим на цей раз вона нас порадує...

подробнее )

Компактная мебель – удобная кухня

Кухня во многих семьях является многофункциональной комнатой. Особенно если речь идет о городской квартире, а не частном доме. Она служит и для приготовления пищи, и для ее приема, выполняя роль столовой. Именно поэтому к оборудованию кухни следует подходить очень ответственно и творчески. Это же является причиной большой популярности модульных кухонь.

Модульная... ( подробнее )

Знімки жінок, які свого часу змінили світ (Фото)

Іноді жінка перевертає товариство з ніг на голову навмисно, а іноді і непоказної жест залишається в історії. Є жінки, які воістину гідні пошани і захоплення. Вони змінюють історію, йдуть ва-банк, не бояться ні змін, ні насмішок суспільства, ні небезпек для життя. Вони літають у небо і навіть у космос, добровільно йдуть з коханими чоловіками в полон,... ( подробнее )

Гарячі жінки-політики, які дадуть фору будь-якої моделі (Фото)

Здається, що політика і сексуальність речей просто несумісні. Однак ці жінки своїм прикладом доводять, що спокусливо і жіночно можна виглядати навіть в строгих костюмах. У нашій добірці найкрасивіші жінки-політики світу, які дадуть фору будь-якої моделі.

подробнее )

Африканська мода початку ХХ століття: архівні знімки жінок в брючних костюмах (Фото)

Мода циклічна, тому так цікаво відшукувати в минулому речі, які й сьогодні виглядають сучасно. Серед архівних фотографій з нової експозиції Смітсонівського національного музею африканського мистецтва є кілька знімків, які точно здивують навіть глядачів, обізнаних у питаннях моди і стилю. На них зображені жінки суахілі в незвичайних нарядах – брючних... ( подробнее )

Рудоволосі жінки з усього світу в одному фотопроекті (Фото)

Неймовірна краса рудих жінок з усього світу, на яку можна дивитися годинами. 130 рудих дівчат, зазначених дивовижною сонячної красою, з 20 країн світу, включаючи Росію, Україну, Британію та США. Ці красуні не такі, як усі, але в той же час вони прекрасні... Колись огненноволосые жінки вважалися відьмами. І сьогодні часто вважають, що руді відрізняються... ( подробнее )