Еда

Тертый пирог с вареньем

Подготовка:

Взбить яйца с сахаром в глубокой миске, добавить размягченное сливочное масло, растереть. Влить дрожжи в муку, аккуратно перемешать. Просеять муку и добавить в миску. Перемешать, тесто должно получиться мягкое, но не прилипает к рукам. Отрезать 1/3 часть теста, положить в пленку или целлофан и положите в морозилку на 1 час.... ( подробнее )

Компанія cadbury випускає шоколад низькокалорійний

І ще більш гарні новини для любителів шоколаду, кондитерський гігант планує продавати нову версію поряд із звичайним за тією ж ціною, Сонця звіту.

Бос cadbury в Європі Гленн Катон сказав, що команда з 20 учених і фахівців чок працюємо на продукції протягом двох років, експериментуючи як же зберегти смак при скороченні цукру, і без використання... ( подробнее )

Ви, можливо, захочете, щоб переосмислити те, що стейк на вечерю.

У той час як м'ясо може стати важливим джерелом білка і поживних речовин, вона також має зворотний бік, і це більше, ніж очевидне збільшення ризику певних видів захворювань, таких як рак товстої кишки — це загальносвітова проблема.

Є наукові причини, чому м'ясо шкідливо для нашого клімату, навколишнього середовища, сільського господарства,... ( подробнее )

Приготовьте немного больше! Хрустящие и вкусные картофель Пай!

Картофель Пай получается вкусным и хрустящим. Он прекрасно сочетается с различными соусами и свежими овощами. Деликатес в качестве закуски к пиву, как гарнир к мясу или применять для приготовления различных салатов. Ингредиенты: Очищенный Картофель 500 Г Подсолнечное масло 250 мл Соль по вкусу

Не подходят продукты? Выберите похожий рецепт... ( подробнее )

Знижки, що надаються клієнтам з багаторазові чашки кави

Старбакс, Макдональдс, кафе-клуб і тисячі кафе по всій країні хочете заохочувати своїх клієнтів, щоб зупинити використання одноразових стаканчиків на винос, в цілях скорочення відходів.

Вони пропонують невелику знижку близько 50С на кожну чашку кави в якості стимулу.

Одна з груп за рухом стійкості відповідальним кафе хоче скоротити... ( подробнее )

Набридло готувати кожен вечір? Візьміть аркуш з книги мами

Кожні шкільні канікули, мати трьох дітей робить 'великий кухар-вгору, планування і готує всі страви своєї сім'ї на весь термін — це сім вечірньої їжі протягом 12 тижнів або 84 харчування на п'ять.

Її грандіозний план займає близько двох днів, щоб приготувати. Після цього, ноги вгору, морозилці запасена і краща частина? Їй не доведеться... ( подробнее )

Блинчики с клубникой

Наконец, прибыл фрукты и ягоды в сезон, когда природа нас балует и натуральные десерты в большом количестве. В этой теме предлагаю приготовить нежные и очень вкусные блинчики с клубникой. Простой рецепт вкусных блюд для детей и взрослых! Ингредиенты: Яйцо 1 шт. Мука пшеничная 1 стакан Молоко 1 и 1/3 чашки Ванильный сахар по вкусу Сущность вкуса... ( подробнее )

Закрываем соленые огурцы в банках (брожением)

Подготовка:

Для если бы это лучше всего подходят только что огурцы длиной 9-14 см, зеленого цвета, с плотной мякотью и недоразвитыми семенами. Перед засолкой их замачивают в холодной воде на 4-6 ч и промывают в проточной воде. На дно банки или другой тары положить треть, приготовленный из зелени, до половины заполнить огурцами, затем зелень,... ( подробнее )

Люди підривають за заборону соломи Макка, але чому?

Новини фаст-фуд гігант збирається зробити потягуючи thickshake складніше викликало обурення людей по всій країні і в світі — хто каже, що пластик заборона приймаються занадто далеко, змушуючи їх дуже багато незручностей.

Вплив навколишнього середовища говорить сама за себе — більше 10 мільйонів пластикових соломинок використовуються кожен... ( подробнее )

Колу без цукру, щоб замінити популярний напій

Кока-Кола в Австралії директор з маркетингу Люсі Остін сьогодні підтвердив, що Кокс нуль буде замінений колу без цукру, і що австралійці сприйняли новий напій.

Хоча колу без цукру випущений в Австралії в червні 2017 року, покупці не поспішали переходити від коксу нуль.

Раніше в цьому році, як woolworths повідомив новини.ком.ау... ( подробнее )