Спорт

Пристрасні шанувальники Перу справить більше враження, ніж їх команда

Вони були фанатами прорив ЧС-2018. Ми очікували, що електростанція аргентинців і Колумбійців вискочка. Ми очікували, що Ісландці, які відправили близько 12% населення Франції в 2016 році.

Але ніхто не бачив, як хвиля Перуанці, поки не врізався в Росія, вторгнення 36 років, що здавалося, варення кожен другий чоловік в Москві на Червоній... ( подробнее )

Божевільний момент Філ Мікельсон пропонує нам відкрити його били

Можливо, Нью-Йорку і гольф не особливо діє Барометр. В день після того, як гравці – в першу чергу Іен Поултер – піддавався словесним образам, коли вони йдуть на нас відкрити бізнес, Філ Мікельсон стояв з розкритими обіймами, мають переховувався за пар на 13-й зелений. Маси заревіли від захвату. "Ти людина, Філ". Ну, досить. Решта з нас закотив очі.

Що... ( подробнее )

Андреас Гранквіст: Віган флоп, який замінив Златан як лідер Швеції

Ця стаття є частиною Зберігача 2018 мережа експертів Чемпіонат Світу, співпраці між деякими з кращих медіа-організацій з 32 країн, які мають кваліфікацію для Росії. theguardian.com працює превью з двох країн кожен день напередодні турніру, який стартує 14 червня.

Перші уявлення людини про його життя, потім сльози. І тільки коли ви думали,... ( подробнее )

Танці з царями | Кубок світу п'ятак

ЦЕ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ ЕТИКИ, ДИТИНКО!

Сьогодні Хулен Лопетеги буде залишити свій телефон, не телевізор і сидіти в темній кімнаті, слухаючи Боні М І розмірковуючи, що як ра ра Распутін – головне любити машину – це була ганьба, що він ніс. Між тим, все ще буде вечірка! Тридцять два менеджера, 736 гравців, десятки тисяч прихильників і не менше... ( подробнее )

Бразильський півзахисник Фред страждає голеностоп лякають травми з чемпіонату світу вимальовується

Бразильський півзахисник Фред був нанесений лякають травми за тиждень до фіналу чемпіонату світу в Росії.

Фред знаходиться на порозі переходу в "Манчестер Юнайтед", який оголосив на цьому тижні вони досягли домовленості з донецьким "Шахтарем" підписати 25-річний комісії для перевищує 50 млн фунтів. "Манчестер Юнайтед" погодити угоду... ( подробнее )

Олімпійський успіх під загрозою із-за скорочення фінансування, каже Великобританії спортивні крісла

Грейнджер дам Кетрін, голова КК спорту, попередив, що Надзвичайний британський рекорд Олімпійських та Паралімпійських успіх може опинитися під загрозою скорочення бюджету.

Виступаючи на відкритті трьох місяців консультацій в майбутньому фінансування спорту вищих досягнень, Грейнджер зізнався, що "пропозиція дуже сильно, що Фінанси будуть... ( подробнее )

Англії Біллі Вунипола готові впали в Південній Африці 'дуби'

Чи є сумніви в тому, що удача Біллі Вунипола з травмами був протягом останніх 18 місяців, його пояснення загострилася травми підколінного сухожилля слід припинити всі дискусії.

Едді Джонс ще не переконані Вунипола готовий для першого тесту проти Південної Африки на 9 червня, але гравець, як вона прилипає до регбі. Стрибунів омолоджується... ( подробнее )

Королівський Аскот чайові гіду 2018: Святого Георгія і вогонь, щоб убити суперників Золота чаша

На перший погляд ставки передбачає, Айдан о'брайен і Райан Мур знову буде домінувати в королівський Аскот на цьому тижні, як вони протягом більшої частини останнього десятиліття. Вони були набагато коротше цінами, щоб закінчити зустріч як топ-тренер і жокей в останні сезони, однак, і повинні боротися з відроджується Годольфин, свіжий від перемоги... ( подробнее )

Симона Халеп стрибків проти Слоан Стівенс, щоб виграти французька

Через рік після дме Відкритий чемпіонат Франції фінал з набору і порвати, Симона Халеп завоювала титул з набору і ламатися, залишаючи Слоан Стівенс провів і діставалися в кінці прекрасним завершенням турніру. Симона Халеп перемагає Слоан Стівенс, щоб виграти титул Відкритого чемпіонату Франції – жити! Детальніше

Чемпіоном Великого... ( подробнее )

Томас Меньє: Бельгія крило-задня щасливі в галереї як грати

Ця стаття є частиною Зберігача 2018 мережа експертів Чемпіонат Світу, співпраці між деякими з кращих медіа-організацій з 32 країн, які мають кваліфікацію для Росії. theguardian.com працює превью з двох країн кожен день напередодні турніру, який стартує 14 червня. Бельгія керівництво командою ЧС-2018: тактика, основні гравці та прогнози експертів Детальніше

Ле-Моллесе... ( подробнее )