Аксессуары

Телстра малює перша кров в битві за 5г

Компанія оголосила сьогодні, що вони перейшли на технологію 5G в окремих районах Голд-Кост, що робить його одним з перших у світі, щоб зробити так.

Генеральний директор телстра Енді Пенн заявив, що компанія планує більш ніж в 200 5г-здатних сайтів, і працює по всій країні до кінця 2018 року.

"Сьогодні включимо демонструє прихильність... ( подробнее )

Тривожно конфіденційності Google секрет

Ассошіейтед Прес розслідування було встановлено, що багато сервіси Google на пристроях Android і iPhone зберігати дані про місцезнаходження, навіть якщо Ви використовували режим конфіденційності, який говорить, що буде запобігти Google від цього.

Комп'ютер-вчені з Прінстонського університету підтвердили ці результати за запитом ЗС.

По... ( подробнее )

Як перейти на цифровий Детокс дієта на сім славних днів

За даними нового дослідження, смартфони є не тільки погіршується лицем до лиця, вони також викликають більше дезорганізації, ніж коли-небудь раніше, повідомляєFox бізнес.

Майже половина американських батьків, опитаних дослідження Уейкфілд сказав, що вони втратили клацати важливу фотографію або відео ключовий момент у житті дитини, тому... ( подробнее )

Водій учень приклеєний до телефону викликає жах аварії

Даніель Купер, 19, був так занурений у її чат, вона врізалася в стіну без гальмування або рульового управління, щоб уникнути цього, сонце доповідей.

Двох пасажирів, які не були пристебнуті ременями безпеки, понесли катастрофічні травми. Перукар були прикуті до її мобільний і поїхала без неї L пластини.

подробнее )

Планшет Samsung Galaxy Tab S4 здався на відео в двох кольорах

Напередодні по мережі прокотився слух, що Samsung представить новий флагманський Galaxy Tab S4 на одній презентації Galaxy Note 9, не чекаючи виставки IFA 2018. Але китайці все одно випередили компанію і опублікували короткий ролик з двома версіями пристрою на викладення в якомусь місцевому магазині.

подробнее )

Чи Райс телефону трюк дійсно працює?

Це був довгий день на роботі, а я готувала вечерю, коли трапилася трагедія.

Я простяг руку, щоб схопити мій стакан вина і вибив мій телефон з кухні лави.

Світ раптом сповільнилося, і я з жахом дивилася, як мій телефон перекинувся через повітря до водянистої могилі.

Я зробив відчайдушну серветки, щоб зловити його, але... ( подробнее )

Гра fortnite тепер тільки на дорогі нові моделі Samsung

Там є спеціальний хештег робить раунди на Twitter — #GalaxyNote9 — і вболівальники навіть знімають самі розгортала свої новенькі телефони, як Різдвяний ранок.

Привіт, Samsung Galaxy Примітка 9. #Розпакування #Unpacked2018 pic.twitter.com/Wk58Ve9GpR— Ленс Ulanoff (@LanceUlanoff) 9 Серпня 2018

@Чорно #GalaxyNote9 #Розпаковується... ( подробнее )

Новий конкурент Apple годинник

Галактики дивитися, виявлених у компанії по всьому світу подія в Брукліні, в одночас, стане першим Samsung smartwatch з власного мобільного інтернет-з'єднання, і перші носяться технології в Австралії, які будуть підключатися до мереж мобільного зв'язку за кордоном, що дозволяє австралієць мандрівників, щоб відкрити карти і залишатися на зв'язку під... ( подробнее )

Samsung показав свої нові ноти і висока ціна ще

Але рекордні Samsung в $1799 смартфон, який прибуде до Австралії на 24 серпня, також буде поставлятися з чого-то інших телефонів Google не може збігатися андроїд: це буде єдине пристрій у своєму роді для запуску ігор зараз fortnite приголомшливий успіх.

Галузеві експерти сказав, що натиснувши на "культурний феномен" міг стати переможцем... ( подробнее )

Це 450 $компаньйон гаджет дуже дивно, але круто

Це може зайняти деякий час, перш ніж ми побачимо Джетсоны-рівень дружніх роботів дворецьких робить свою "брудну білизну", але нового товару споживачем робототехніки компанії Анки хоче отримати м'яч прокатки на цю мрію.

Базується в Сан-Франциско, Анки є світовим лідером споживчої робототехніки і штучного інтелекту компанії, яка займається... ( подробнее )