Интерьер

Заміна стояка водопостачання в квартирі: порядок роботи та інструкція

Якщо ви живете в своїй квартирі або будинку досить давно, то повинні були стикатися з проблемою дірявих труб. Коли заміна стояка водопостачання в квартирі стає нагальною проблемою, її необхідно постаратися вирішити якомога швидше, адже у противному разі можна стикнутися з протіканням.

Теоретично споживач не повинен самостійно виконувати... ( подробнее )

Обігрівач "Швидке тепло Rovus": відгуки власників, характеристики і опис

Завдання регулювання мікроклімату можуть вирішуватися різними способами. Традиційні засоби основного обігріву, як правило, базуються на централізованій підведенню комунікацій і в якості теплоносія використовують воду. Але в міру удосконалювання конструкцій побутового інженерного обладнання все частіше будинки і квартири стали забезпечуватися і продуктивними... ( подробнее )

Стабілізатор тяги димаря: креслення, принцип роботи і пристрій

Практично всі виробники теплових генераторів (котлів або бойлерів) стали використовувати в своїх новітніх моделях таке просте обладнання як стабілізатор тяги димаря. Найчастіше це пристосування іменують як грибок.Короткий опис пристрою

Основними функціями цього грибка стали наступні:забезпечення стабільного тиску в топковій камері;позбавлення... ( подробнее )

Матова плитка для ванної. Як вибрати матову плитку

На користь якого покриття для ванної кімнати зробити вибір: глянсового або матового? Вибір залежить від уподобань господаря, але між тим з цього приводу виникає чимало суперечок. Одні кажуть, що глянцеві вироби якісніше, інші – що матові практичніше. Так яку ж вибрати плитку для ванної: матову або глянсову?

Аргументи на адресу глянцевою... ( подробнее )

Монтаж відкритої електропроводки в кабельних каналах

Власники будинку або квартири часто наважуються на самостійний монтаж електричної проводки. Це відповідальний захід, що вимагає від майстра певних знань.

Щоб уникнути негативних наслідків, необхідно розглянути, як правильно зробити монтаж відкритої електропроводки.Різновиди монтажу електрики

Сьогодні для створення системи електричних... ( подробнее )

Малахітовий колір в інтер'єрі. З яким кольором поєднується малахітовий?

Оформлення кімнати – сама довгоочікувана і складна стадія ремонту. Якщо інші етапи більше пов'язані з якістю виконуваних робіт, то тут важливий кінцевий результат. Приємно проводити час у такому приміщенні, або воно назавжди стане забутим закутком будинку? Для цього власники житлоплощі самостійно або спільно з дизайнерами підбирають колірну гаму... ( подробнее )

Найпопулярніші проекти будинків, на які варто звернути увагу

Пройшли ті часи, коли будівництво приватних будинків вважалося привілеєм "нових росіян" або успішних бізнесменів і олігархів, чиї грошові запаси невичерпні. Так, безумовно, на будівництво власного житла необхідна порядна сума грошей, але в даний час така проблема вирішується за умови, якщо людина працює і за його плечима є деякі грошові накопичення.... ( подробнее )

Барботер: що це таке і навіщо потрібен?

Самогон – найпоширеніший напій, який відрізняється від інших дешевизною і високим ступенем очищення. У більш ранні часи фортеця алкоголю і його чистота досягалися за рахунок багаторазової перегонки. В нинішній час для цих цілей використовується спеціальний апарат з сухопарником і барботером.

Дані пристосування в рази підвищують якість напою:... ( подробнее )

Фундамент на болоті - який краще? Будівництво на заболочених ділянках

Якщо на вашій ділянці, який ви плануєте використовувати для будівництва свого будинку, опинилася болотистий грунт, засмучуватися не варто. Сучасні технології дозволяють легко закласти фундамент навіть в складних умовах. Основним правилом при цьому стане правильний вибір типу підстави. Не можна помилитися, адже від цього буде залежати термін експлуатації... ( подробнее )

Перфоратори Hilti: огляд, характеристики, ціни

Перфоратор давно перестав бути інструментом, який можна зустріти виключно в майстерні професіонала. Сьогодні це обладнання активно використовується в побуті. З його допомогою можна здійснити ремонтні роботи і прискорити будівництво. А коштуватиме вона може зовсім недорого, але тільки не варто розраховувати на високу продуктивність і можливість безперервної... ( подробнее )