Интерьер

Система тривожної сигналізації

Тривожна сигналізація є одним з простих і дешевих видів систем безпеки. Її використовують для своєчасного сигналу органам, які зможуть забезпечити безпеку об'єкта, якщо на нього нападуть зловмисники чи хулігани. Включення і вимикання системи вручну вчиняється співробітниками підприємства або начальником охорони. Дану систему оповіщення застосовують... ( подробнее )

Освітлення в туалеті: проводка, світильник, монтаж

Туалет, звичайно ж, далеко не головне приміщення в квартирі. Однак обладнаний санвузол повинен бути таким чином, щоб користуватися ним було максимально зручно і безпечно. Стосується це, зрозуміло, і освітлення. Монтаж і підключення проводки світильників в туалеті повинні бути виконані правильно.

Особливістю санвузлів є насамперед те, що... ( подробнее )

Німецький змішувач для ванної: огляд та відгуки

Ринок сантехнічного обладнання сповнений різноманітних моделей змішувачів, в яких простому споживачеві розібратися без допомоги фахівців досить складно. Всі вони відрізняються по конструкції, дизайну, функціональним можливостям. Величезний вибір модельної лінійки пояснюється не тільки конкуренцією виробників, але і збільшенням асортименту ванн.

У... ( подробнее )

Стійка монтажна - опис, особливості та встановлення

Утримання телекомунікаційного обладнання і в цілому електронної апаратури нерідко вимагає використання спеціальних пристосувань. Особливо це стосується серверних кімнат, технічних приміщень та диспетчерських пунктів, функціональне призначення яких передбачає установку IT-приладів. Допомагає у вирішенні цієї задачі монтажна стійка, забезпечена надійною... ( подробнее )

Ніж келих відрізняється від фужера, які вони бувають

Келихи - судини з тонкого скла для напоїв, насамперед вин. Існує безліч форм келихів. Це зроблено не з метою поліпшити естетичний вигляд, а тому що смакові якості вина безпосередньо залежать від форми келиха. І щоб зрозуміти, ніж келих відрізняється від фужера, потрібно знати хімічні властивості вин, що подаються в кожному з них.

Келихи... ( подробнее )

Перенесення газової труби: правила і вимоги

Більшість смачних і апетитних страв з'являються на столах при використанні природного газу. Багато господарі мріяли б, щоб це паливо потрапляло на кухню практично непомітно, не порушуючи гармонію і цілісність стилю і дизайну, над яким довго працювали. Між тим, гри з газопроводом і інженерними комунікаціями можуть бути чреваті – газ не іграшка. У... ( подробнее )

Схема реверсу з описом підключення

Практично будь-який електродвигун можна змусити обертатися як в одну, так і в іншу сторону. Це часто необхідно, особливо при конструюванні різних механізмів, наприклад, систем закривання і відкривання воріт. Зазвичай на корпусі двигуна вказується заводське напрямок руху вала, яке вважається прямим. Кручення в іншу сторону в цьому випадку буде реверсивним.... ( подробнее )

Ударні шуруповерти: кращі моделі, відгуки

При свердлінні бетону або навіть просто цегли обійтися без ударного дриля дуже важко: кромка свердла не буде захоплювати робочу поверхню і майже всі обороти підуть вхолосту. Вірний варіант в цьому випадку – спецобладнання. Але купувати для будинку повноцінний перфоратор не дуже-то і практично. Інструмент це вузькоспеціалізований і може знадобитися... ( подробнее )

Переробка квартири: фото варіантів

Слід визнати, що в сучасних будинках планування квартир продумана до дрібниць. В них передбачені приміщення для зберігання непотрібних (в даний момент) речей, гардеробні, просторі кухні, передпокої та санвузли. На жаль, цього не можна сказати про будинках старої споруди. Однак власники такого житла не сумують. Керуючись порадами сучасних дизайнерів,... ( подробнее )

Популярні кліматичні комплекси для дому: огляд, характеристики і відгуки

Створення сприятливого температурно-вологісного балансу в будинку забезпечується кліматичним обладнанням. Певною мірою до нього можна віднести і традиційні опалювальні агрегати, але точна корекція окремих мікрокліматичних параметрів досягається тільки спеціальними приладами. На базовому рівні функцію температурного контролю можуть виконувати кондиціонери... ( подробнее )