Интерьер

Фіранки для душу: особливості вибору

Напевно ви пам'ятаєте, якими були перші фіранки для душу, при виготовленні яких використовувався тонкий поліетилен, який і виглядав непрезентабельно, і, до того ж, опинявся малопрактичным. Вони вічно прилипали, а ще оттопыривались, пропускаючи воду на підлогу. Звичайно, це було незручно, більш того – небезпечно, адже на мокрій плитці легко посковзнутися.... ( подробнее )

Ніж підшити стеля з дерев'яних балок: поради майстра

Після будівництва дерев'яного будинку в будь-якого власника виникає питання про те, яким чином провести внутрішні і зовнішні оздоблювальні роботи. Найчастіше будови з дерева мають балкові перекриття, які при виконанні оздоблювальних операцій намагаються закрити. Для цих цілей необхідно влаштовувати чорнової стелю.

Велика різноманітність... ( подробнее )

Глибина підрозетника: норми і правила установки, способи монтажу, пристрій

Розетка є не тільки обов'язковим функціональним елементом електропроводки, який служить для підключення різних електропобутових приладів, але ще і важливою деталлю інтер'єру. Робота і її акуратний вигляд багато в чому залежать від грамотності виконання установки підрозетників. Щоб виконати правильний монтаж, потрібно врахувати деякі нюанси в роботі.... ( подробнее )

Як встановлювати люстру: покрокова інструкція, порядок робіт, поради

Люстра є невід'ємною частиною інтер'єру і джерелом штучного освітлення, який необхідний для повноцінного функціонування будь-яких приміщень у вечірній або нічний час.

Сучасний ринок пропонує величезну кількість різних моделей освітлювальних конструкцій. Вибравши і купивши світильник, багато хто задається питанням: "Як встановити люстру... ( подробнее )

Тепла підлога Spyheat: відгуки, інструкція, фото

Російська компанія SpyHeat вважається великим вітчизняним виробником опалювальних систем і терморегуляторів для житлових та нежитлових приміщень. Згідно відгуками, теплі підлоги SpyHeat повністю пристосовані до вітчизняної системи опалення. У статті детальніше вивчимо будову та принцип роботи системи.

Асортимент компанії SpyHeat ("СпайХит")

На... ( подробнее )

Різновиди штор на вікна: фото з описом

Віконне оформлення – важливий елемент декору, без якого приміщення виглядає незатишним, а інтер'єр - незавершеним. Штори в інтер'єрі поєднують у собі функції захисту кімнати від сонця і вітру з яскраво вираженою декоративністю. Підбір завіс – відповідальне завдання, адже вони можуть стати гармонійним доповненням до стильового рішення інтер'єру, або... ( подробнее )

Як вішати гардину на різні види карнизів

У будинках карнизи найчастіше встановлюють не тільки для кріплення штор. Вважається, що це самостійний елемент декору, який служить прикрасою інтер'єру. Багато хто цікавиться, як вішати гардину на карниз. Чи можна це зробити в поодинці? У сьогоднішній статті ми спробуємо розібратися в цьому питанні. Що собою являє карниз?

Щоб зрозуміти,... ( подробнее )

Грунт для рослин: особливості, види та склад

Займаючись вирощуванням квітів у кімнатних умовах, необхідно ретельно піклуватися про зелених улюбленців, щоб вони відчували себе в приміщенні максимально комфортно. Бажано створити умови, близькі до природного середовища проживання. Для цього знадобиться підтримувати в кімнаті температурний режим, вологість повітря, а також підібрати правильний... ( подробнее )

Дизайн кухні, поєднаної з лоджією: ідеї та варіанти, принципи поєднання, техніка виконання, фото

Якщо ви стикалися з проблемою недостатнього місця в кухонній зоні, то, напевно, хотіли його розширити. Збільшити метраж кухні можна за допомогою лоджії або балкона. Але як це зробити? Як оформити дизайн кухні, поєднаної з лоджією? Як стильно і просто створити із звичайної кімнати цікаву і сучасну кухню з видом на вулицю? Плюси кухні на балконі

У... ( подробнее )

Датчики охоронної сигналізації: види, призначення, установка

Навіть найпростіші комплекти охоронних сигналізацій для приватного застосування сьогодні рідко обходяться без датчиків. Завдяки чутливих сенсорів забезпечується продуктивність і автономність систем безпеки в плані реагування на критичну ситуацію. При цьому датчики охоронної сигналізації досить різноманітні, тому в ході проектування системи важливо... ( подробнее )