Компанія Apple оштрафована за підлий трюк батареї


Опубликованно 11.02.2020 09:48

Компанія Apple оштрафована за підлий трюк батареї

Протягом багатьох років споживачі вітають впровадження новітніх iPhone і супутнього програмного забезпечення iOS з кривою насмішкою, що айфони вони вже володіли незабаром стане непридатним.

Багато хто припускав, компанія Apple регулювання продуктивності старих айфонів, тому що такі клієнти будуть змушені купувати нові.

У грудні 2017 року, компанія Apple фактично визнав, що він робив це, але заперечувати збільшення продажів було причиною.

Замість цього компанія заявила, що сповільнилося старих пристроїв, щоб зберегти своє життя батареї, яка погіршується з віком.

Samsung також був знайдений, щоб бути цим.

Обидва були оштрафовані на €5 млн ($А8.2 млн) в Італії в кінці 2018 року. (Компанія Apple була оштрафована ще на €5 млн за не надання належної інформації про те, як клієнти можуть продовжити або замінити акумулятор.)

У відповідь на італійські тонкі, Apple, зробив його дешевше один раз замінити батарею, коли ваш телефон був на гарантії (як, ймовірно, перш ніж ваш акумулятор потребує заміни).

Ціна тимчасово впала зі 119 $до $39, але тепер вам буде коштувати 79 доларів за щось старші, ніж iPhone 8. Будь-який з повноекранного айфонів (Х, хз, ХС і 11 моделей) буде коштувати $109.

Огляди: Apple, компанія Google реагує на коронавірус

По темі: колишнього наркобарона небезпечний для Samsung

Айфон Х, які були плоскими, підключений для підзарядки. Фото: Карліс Dambr?ns / Творчих 2.0

Компанія Apple знизила вартість заміни батареї і надали більше інформації про те, як захистити своє життя батареї на своєму сайті.

Він також включає вибір об'єктів в нових iPhone, які використовують штучний інтелект, щоб з'ясувати, ваш режим, тому він може зарядити акумулятор правильно і зберегти своє життя.

Це робиться шляхом зарядки вашого телефону до 80% і тримати його там, коли ви підключіть його на ніч, то зарядки як ранковий підходи сигналізації.

Apple як і раніше регулює продуктивність на старих пристроях, щоб захистити життя батареї, але зараз розповім вам про це.

Це не завадило компанії Apple знову оштрафували в іншій країні Європейського Союзу.

Головне управління Франції з питань конкуренції, споживання та боротьби з шахрайством (ГУКПБМ) виявив відсутність прозорості показаний компанією Apple в минулому порушила свої принципи.

"У ГУКПБМ дійсно показали, що власники iPhone не був проінформований про те, що оновлення операційної системи iOS встановлені вони можуть сповільнити роботу їх пристрої", - йдеться в повідомленні.

Apple також "скоїв злочину від нечесної торгової практики шляхом бездіяльності".

Компанія була оштрафована на €25 млн ($А41 млн.).

По темі: iPhone зарядний пристрій змінити наконечником

ЯБЛУКО ПОВИННО БУТИ ПРОСТО ВІДМІННО

Споживчої електроніки гіганта на суму майже два трильйони доларів, тому штраф 41 мільйон доларів навряд чи буде відчуватися занадто сильно.

Штраф складає близько 0,002 відсотка в компанії варто.

Яблуко штрафів ви втрачаєте свій зарядний кабель.

Якщо ви отримали такий штраф буде лише коштувати близько $20.

Ось якщо у вас середній австралійський добробуту домогосподарств в 1,02 млн. доларів, що більшість із нас.

Майже третина австралійців оренду, значить, ми не можемо збільшити наш добробут домогосподарств вартість з нашого будинку.

Найбагатші 20% домогосподарств мають 60 відсотків багатств, згідно з даними Австралійського бюро статистики.

Як ви думаєте, Apple повинні були штрафувати більше? Дайте нам знати в коментарях нижче.Категория: Аксессуары