У доброму настрої: новоспечена мама Кемерон Діас на прогулянці в Санта-Моніці


Опубликованно 07.02.2020 05:33

У доброму настрої: новоспечена мама Кемерон Діас на прогулянці в Санта-Моніці

Кемерон Діас

В кінці грудня 47-річна Камерон Діас та її 40-річний чоловік Бенджі Медден вперше стали батьками. У вільний від материнських турбот час актриса встигає сходити на манікюр і відвідати свого косметолога — якраз по дорозі з салону краси її днями і папараці підловили.

Кемерон мило посміхалася і явно була у відмінному настрої. Для б'юті-дня Діас вибрала розслаблений образ в стилі casual — на ній була біла футболка, рвані джинси, чорний кардиган і білі кросівки Fila. Look новоспеченої мами доповнювали недбалий хвостик і солнезащитные окуляри в черепаховій оправі.

Кемерон Діас

Про поповнення в сімействі Кемерон і Бенджі повідомили своїм шанувальникам на початку січня — подружжя розповіли, що у них народилася донька, яку вони назвали Раддикс Медден. Через якийсь час у пресі з'явилися подробиці появи на світ маляти — дізнатися їх ви можете тут.

Якщо про Кемерон Діас ви вже всі знаєте, пропонуємо подивитися на перше фото новонародженого сина Ешлі Грем, яким вона кілька годин тому поділилася в инстаграме, або дізнатися про нового обранця Леді Гаги Майкла Поланскі.Категория: Мода