Звільнені трансплантологи простежать за станом залишилися в НЦЗД дітей


Опубликованно 04.02.2020 02:00

Звільнені трансплантологи простежать за станом залишилися в НЦЗД дітей

МОСКВА, 20 листопада - РІА Новини. Без необхідної трансплантації після звільнення фахівців Наукового центру здоров'я дітей Михайла Каабака і Надії Бабенко залишилося 16 дітей, проте лікарі продовжать стежити за їх станом. Про це повідомила Бабенко на прес-конференції.

Раніше ЗМІ повідомили, що НЦЗД звільнив Каабака - єдиного в Росії лікаря-трансплантолога, який проводив пересадку нирок грудним дітям вагою менше 10 кілограмів, а також його колегу Надію Бабенко.

Вчора, 01:01Звільнений дитячий трансплантолог розповів про претензії Моз

"Науковий центр абсолютно точно продовжує працювати. Що відбувається з відділенням, яке ми організували?.. Трансплантації там не проводилися, за нашими відомостями, і сказати щось дуже складно. В наших планах було 17 трансплантацій з вересня по грудень, така цифра була затверджена Міністерством охорони здоров'я. 16 дітей залишилися без допомоги. Одному трансплантацію зробили в інституті Шумакова, але це дитина з вагою близько 13 кг, йому 7 років, так що це не та методика, яку ми використовували", - розповіла Бабенко.

Моз повідомила, що всі діти, яким потрібна трансплантація печінки або нирки, отримають лікування в НМИЦ здоров'я дітей в повному обсязі, дитячий хірург Михайло Каабак був оформлений там на чверть ставки.

18 листопада, 23:10У Моз прокоментували звільнення дитячого трансплантологаКатегория: Новости