Москалькова зазначила брак держклінік з лікування наркозалежності


Опубликованно 04.02.2020 02:00

Москалькова зазначила брак держклінік з лікування наркозалежності

МОСКВА, 31 окт - РІА Новини. Брак безкоштовних державних клінік для допомоги наркозалежним - слабка ланка в боротьбі з цією проблемою, вважає уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова.

Депутати від фракції "Справедлива Росія" в середу внесли до Держдуми законопроект про кримінальну відповідальність за пропаганду наркотиків в інтернеті. Відповідно до законопроекту, пропаганда і реклама наркотиків може загрожувати позбавленням волі на строк до п'яти років, а якщо такі дії вчиняються з використанням ЗМІ та інтернету, – до семи років. У комітеті ДЕРЖДУМИ з держбудівництва та законодавству заявили, що проект внесений без дотримання всіх вимог, і комітет буде змушений повернути проект закону його авторам.'

"Я хотіла б виділити, що сьогодні людям, які хотіли б вийти з цього стану (наркозалежність - ред.) це зробити дуже важко, тому що це дорого і немає державних клінік в достатній мірі, які дозволяли б людям пролікуватися, адаптуватися, в певний проміжок часу мати наставника. І це, мені здається, дуже слабка ланка в боротьбі з обігом наркотиків та боротьби з наркоманією",- сказала Москалькова журналістам.

РИА НовостиМоскалькова оцінила роль жінок у збереженні російських традицій за кордономКатегория: Новости