У Росспоживнагляді назвали причину сидячого способу життя школярів


Опубликованно 03.02.2020 05:21

У Росспоживнагляді назвали причину сидячого способу життя школярів

МОСКВА, 20 листопада - РІА Новини. У більшості російських школярів відзначається недостатня рухова активність з-за високої навчального навантаження в школі і вдома, повідомляє Росспоживнагляду.

"Останні роки в силу високої навчального навантаження в школі і вдома у більшості школярів відзначається недостатня рухова активність, яка може викликати ряд серйозних змін в організмі школяра",- йдеться в повідомленні на сайті відомства.

Більше 80% денного часу більшість учнів знаходяться в положенні сидячи, уточнює Росспоживнагляд, при цьому рухова активність дітей з надходженням у школу падає майже на 50%, знижуючись від молодших класів до старших. Особливо низька активність у школярів в зимовий період, зазначили у відомстві.'

"Малорухливе положення за партою чи робочим столом відбивається на функціонуванні багатьох систем організму школяра, особливо серцево–судинної і дихальної. При тривалому сидінні дихання стає менш глибоким, обмін речовин знижується, відбувається застій крові в нижніх кінцівках, що веде до зниження працездатності всього організму, особливо мозку: знижується увага, послаблюється пам'ять, порушується координація рухів, збільшується час розумових операцій", - йдеться в повідомленні.

Росспоживнагляд рекомендує школярам приділяти більшу увагу рухової активності в дні канікул та у вихідні.

30 жовтня, 20:23Обсяг домашніх завдань має бути мінімальним, заявила депутатКатегория: Новости