Медик Каабак в якості глави групи трансплантації залишиться в НЦЗД


Опубликованно 01.02.2020 00:51

Медик Каабак в якості глави групи трансплантації залишиться в НЦЗД

МОСКВА, 28 листопада/ Радіо Sputnik. Керівництво Національного медичного дослідницького центру здоров'я дітей (НЦЗД) зустрілося з лікарем-трансплантологом Михайлом Каабаком, його повернуть на роботу в статусі керівника групи трансплантації у відділенні урології. Про це повідомляє РІА Новини, посилаючись на прес-службу міністерства охорони здоров'я Росії.

За відомостями ЗМІ, НМИЦ звільнив трансплантолога Каабака, який проводив операції з пересадки нирок немовлятам вагою менше 10 кілограмів. Дана ситуація потрясла не тільки батьків хворих дітей, але і багатьох співвітчизників. Глава Моз РФ, кажучи про інцидент, пояснювала, що Каабак не єдиний фахівець в країні, який робить такі операції. Вона була готова зустрітися з лікарем і обговорити виниклу проблему. Зустріч організували 26 листопада, після стало відомо, що Каабак буде знову працювати в НЦЗД.

"У НМИЦ здоров'я дітей Моз Росії відбулася зустріч керівництва Центру та трансплантолога Михайла Каабака по питанню працевлаштування, як і було раніше сказано міністром охорони здоров'я Веронікою Скворцової. В даний час трансплантолог оформляється НМИЦ здоров'я дітей керівником групи трансплантації у відділенні урології на той же обсяг роботи, що й раніше", – наголошується в повідомленні.

повідомляло, що Моз назвав нового голову Центру імені Бакулєва.

25 листопада, 14:23Моз відреагував на чутки про звільнення Лео Бокерії

Підпишись на Telegram-канал радіо Sputnik та виграй бездротові навушники.Категория: Новости