Жителька Уралу стягнула півмільйона рублів за неправильне лікування


Опубликованно 01.02.2020 00:51

Жителька Уралу стягнула півмільйона рублів за неправильне лікування

ЄКАТЕРИНБУРГ, 28 листопада - РІА Новини. Жителька Єкатеринбурга стягнула з Протитуберкульозного диспансеру півмільйона рублів моральної шкоди за неправильне лікування, повідомляє в четвер Київський облсуд.

"Рішенням суду першої інстанції позовні вимоги позивача були задоволені частково. З ГБУЗ ІЗ "ПТД" (Протитуберкульозний диспансер) стягнута компенсація моральної шкоди у розмірі 500 тисяч рублів, витрати на лікування у розмірі 23 тисячі 579 рублів", - йдеться в повідомленні.

12 липня, 08:00Спеціальний репортажЦіна незнання. Чим небезпечні помилки лікарів

Відповідач подав у Свердловський обласний суд апеляцію, в якій просив скасувати це рішення, однак облсуд залишив його без зміни

Професія без права на помилку. До чого призводить забудькуватість хірургів

Через тиждень стан пацієнтки різко погіршився: з'явилися сильна слабкість, нудота, блювота. За результатами аналізів стало ясно, що на тлі лікування розвинувся лікарський гепатит. У серпні Ганна звернулася до в. о. завідувачки відділення зі скаргами на високу температуру. Лікар не оглянувши пацієнтку, призначив антибактеріальну терапію, яка посприяла подальшому прогресування гепатиту, уточнюється в повідомленні.

За даними суду, до виписки із стаціонару стан хворої тільки погіршувався, не було сил ходити, відсутній апетит, виникли периферичні безбелковые набряки, жінка схудла з 43 до 37 кілограмів. Лише в середині серпня пацієнтці була проведена діагностична бронхоскопія з біопсією, за результатами якої був діагностований саркоїдоз. Пацієнтку виписали додому з протитуберкульозного диспансеру з основним діагнозом і парою супутніх, які жінка лікувала вже за свій рахунок. Поправивши здоров'я, пацієнтка звернулася в суд.

13 липня 2018, 08:00"Синок народився фіолетовий". Хто повинен відповідати за лікарські помилкиКатегория: Новости