Мама вражає тисячі з її незвичайними взяти на святкове блюдо пасуться


Опубликованно 14.01.2020 19:09

Мама вражає тисячі з її незвичайними взяти на святкове блюдо пасуться

Але зараз учасник приймає приймати речі на сходинку вище і пропонує гостям запечені страви з картоплі вечірка з безліччю смачних сторін.

Творчий кулінарний блогер з США нещодавно поділився фоток її куртка блюді картоплю у Facebook вже піст пішов у народ.

"Смачний епік обпаленої дошки вечерю картоплю з всі ваші улюблені начинки, ідеальний для вечора п'ятниці або ігровий день партії!" Вона припинених свій пост.

Це весела вечірка блюдо, побудоване навколо картоплю в мундирі, став вірусної сенсацією. Фото: Facebook/неохоче конферансьє

"Служити в гарячу миску Чилі в центрі, і нехай кожен зробить сам картоплю!!"

Розумна думка Сенді передбачає в першу чергу запікання картоплі з їх шкіри і розміщуючи їх навколо великий вибір начинок.

Начинки можуть включати тертий сир, шматочки сала, сметана, авокадо, свіжий томатний сальсою і зеленою цибулею.

Для мексиканського блюдо, піщаний рекомендує будувати блюді навколо великій мисці свіжого фаршу і перцю в зернах.

Так, щоб побудувати тарілку-спочатку запекти картоплю в мундирі потім додати вибір смачних сторін. Фото: Facebook/неохоче конферансьє

Фанати неохоче конферансьє, оскільки прийняли на сторінку Facebook в масовому порядку з посадою отримує більше 2500 реакцій і понад 1800 коментарів.

"Це така чудова ідея, я роблю це у ці вихідні," один чоловік сказав.

“Люблю і не можу чекати, щоб спробувати його. Просто потрібно тарілочці це великий!" - сказав інший.

У той час як багато були вражені, кілька сказали, що страва не буде працювати, якщо основні елементи, а саме картоплю, подається холодним.

Сенді радили коментатори, щоб зберегти тепло в духовці, в тому числі сторін, поки гості не були готові до вживання.

Печена картопля готується з їх шкури і в оточенні смачних начинок. Фото: Facebook/неохоче конферансьє

Міні шрот' призначається, щоб бути подається гарячим, а значить все повинно бути теплим. Фото: Facebook/неохоче конферансьє

Схоже, партія тенденція страва добре і дійсно в муках робляться більш особливо після того, як один розумний кухар поділився тим, як вона створила блюдечку Павлова.

В Канберрі на основі Бейкер, Шалини Нестор, засновник свист печиво, встановити інтернет на пожежу в кінці минулого року після того, як вона розкрила свою версію Зроби сам десерт-бар.

"Сьогодні у нас був ранній сімейне Різдво і я повинен був розділити мою ідею десерту!" Булочник написав на своїй сторінці в Facebook.

Рада випасу Павлова підпалити інтернеті в минулому році. Картина: свист печиво/додається

“Дошка випасу Павлова! Маленькі баночки, наповнені маракуйя, шоколадна паста, домашній малиновий соус, солона карамель і лимонний курд.

“Багато фруктів, кокоса, шоколаду та свіжої м'яти! Кожен отримує, щоб зробити свої власні pavs просто так, як їм подобається".тенденції в образі життя288Категория: Еда