Краснодарські лікарі розповіли про лікування дитини з плямою на обличчі


Опубликованно 14.01.2020 03:51

Краснодарські лікарі розповіли про лікування дитини з плямою на обличчі

КРАСНОДАР, 30 листопада - РІА Новини. Краснодарські лікарі розповіли про перші результати лікування дівчинки з США, яка разом з мамою прилетіла на Кубань видалити родима пляма, що охопило всі особа, повідомляє кореспондент РИА Новости з прес-конференції.'

"У програму входило видалення невуса (родима пляма – ред.) на лобі і обробка війчастих країв повік... Обробка століття - це найскладніше з самого складного. На лобі простіше. Ми зробили спочатку найпростіше і найскладніше... Епітелізація на століттях і на лобі закінчена", - розповів журналістам хірург дівчинки Павло Попов.

Краснодарські лікарі натрапили в інтернеті на публікацію про дівчинку з США по імені Місяць Феннер, яка з'явилася на світ з величезним чорним рідною плямою (гігантським меланоцитарным невусом) практично на все обличчя. Як раніше розповіли агентству в краснодарській спеціалізованій клініці лазерної фотодинамічної терапії, американські лікарі ввічливо відмовили батькам у лікуванні, позначивши важке програму операцій. Кубанські медики зв'язалися з сім'єю і запропонували їй свої послуги. На початку жовтня Місяць Феннер разом з мамою Кароліною прилетіли в Краснодар на лікування.

З'явилося відео операції дівчинки з "плямою Бетмена"Категория: Новости