Ума Турман з дочкою, Шарліз Терон, Ніна Добрев та інші на гала-вечорі в Нью-Йорку


Опубликованно 08.12.2019 01:03

Ума Турман з дочкою, Шарліз Терон, Ніна Добрев та інші на гала-вечорі в Нью-Йорку

Ума Турман

Вчора, 14 листопада, в Музеї Соломона Гуггенхейма в Нью-Йорку відбувся гала-вечір, який пройшов за підтримки модного дому Dior. Гостями урочистого заходу стали Шарліз Терон, Ума Турман з дочкою Майєю Хоук, Карлі Клосс і інші знаменитості. Відвідала вечір і 30-річна актриса Ніна Добрев, яка днями була госпіталізована з-за сильної алергії. Як зізналася зірка, подібне з нею трапляється нерідко і вона навіть впадає в анафілактичний шок. На щастя, завдяки допомозі медиків Добрев швидко відновилася і вже на наступний день вирушила додому.

Усі зіркові гості обрали для своїх виходів вбрання авторства Марії Грації Кьюрі, яка, звичайно, і сама не обійшла увагою цю подію. Кьюрі, до речі, обрала вбрання зі змістом — креативний директор модного дому одягла білу сукню з питанням "Сучасна одяг?". Цитата, втім, не була придумана нею — це назва роботи австрійського письменника Бернарда Рудофски Are Clothes Modern? 1944 року, яка сильно вплинула на останню колекцію Dior.

Не можна не звернути уваги на те, що зіркові гості в більшості своїй вчора обрали вбрання класичних чорного і білого кольорів. Ну а чий образ був найвдалішим, пропонуємо вам вирішити!

Шарліз Терон

Шарліз Терон і Марія Грація Кьюрі

Ума Турман

Майя Хоук

Ніна Добрев

Карлі Клосс

Зої ДойчКатегория: Мода