Гордєєв: про повну відмову від імпортних молочних сумішей мови не йде


Опубликованно 04.12.2019 01:06

Гордєєв: про повну відмову від імпортних молочних сумішей мови не йде

МОСКВА, 27 лис - РІА Новини. Віце-прем'єр РФ Олексій Гордєєв пояснив, що попросив підготувати пропозиції про нарощування вітчизняного виробництва дитячих молочних сумішей, про повному заміщенні імпорту мови не йде.

Раніше в прес-службі Гордєєва журналістам повідомляли, що віце-прем'єр доручив Мінсільгоспу створити робочу групу для опрацювання питань, пов'язаних з розвитком в Росії виробництва адаптованих молочних сумішей для дітей, у тому числі про обмеження імпорту молочних сумішей. Зазначалося, що в групі будуть опрацьовуватися, зокрема, питання про підвищення ставок ввізних мит на адаптовані молочні суміші, а також "про обмеження обсягу ввезення (у тому числі шляхом квотування) адаптованих молочних сумішей та інгредієнтів для їх виробництва".

"Я не доручав готувати пропозиції щодо обмеження, я доручав розглянути підходи, коли б ми могли виробляти своє, зробити імпортозаміщення", - пояснив Гордєєв РИА Новости, відповідаючи на запитання, як просувається робота на його дорученням.

Гордєєв назвав три завдання, які потрібно вирішити в сільському господарстві

На прохання уточнити, чи передбачається повністю замістити імпорт молочних сумішей, Гордєєв підкреслив: "не повністю, але хоча б виробляти той обсяг, який би дозволяв відчувати себе стійко".Категория: Новости