Моніка Беллуччі в образі оперної співачки Марії Каллас на прем'єрі в Парижі


Опубликованно 02.12.2019 04:21

Моніка Беллуччі в образі оперної співачки Марії Каллас на прем'єрі в Парижі

Моніка Беллуччі

У паризькому театрі Маріньї відбулася прем'єра постановки Марія Каллас: Lettres et m?moires ("Марія Каллас: листи і спогади") французького режисера Тома Вольфа. Театральний перформанс був присвячений оперній діві XX століття і новій книзі Вольфа про неї. В його театральній роботі голосом зірки світової оперної сцени заговорила 55-річна Моніка Беллуччі.

Коли я побачив, як Моніка читає листи Каллас, я відразу зрозумів, що вона здатна передати її образ настільки точно, що він стане живим, — пояснив свій вибір режисер.

Моніка Беллуччі і Тому Вольф на прем'єрі в Парижі

Коли Вольф вперше почув голос Каллас, він став вивчати її біографію і задався метою розповісти про неї якомога більше. Постановка Марія Каллас: Lettres et m?moires — це театральна адаптація його нової однойменної книги, опублікованій французьким видавництвом у жовтні.

Листи охоплюють 30 років життя співачки. Нам залишилися її мемуари і понад 300 листів. Моя книга написана в хронологічному порядку, як автобіографія, яку Каллас хотіла написати, але не встигла, — розповів Те Вольф.

Марія Каллас

Моніка Беллуччі

Моніка Беллуччі і Тому Вольф

Моніка БеллуччіКатегория: Мода