Кемерон Діас в комфортному образі на прогулянці в Лос-Анджелесі


Опубликованно 01.12.2019 06:39

Кемерон Діас в комфортному образі на прогулянці в Лос-Анджелесі

Кемерон Діас

Після відходу з кіно Кемерон Діас присвятила себе сімейним турботам і стала вести звичайний спосіб життя — актрису вже давно частіше можна зустріти в звичайному супермаркеті, ніж на світському заході. Ось і вчора її зняли близько меблевого магазину в Лос-Анджелесі.

За покупками Кемерон вирушила в одязі комфортною: вона була одягнена в кремовий светр, вузькі джинси і сліпони.

З магазину Діас пішла не з порожніми руками — два великих пакета свідчили, що її шопінг був вдалим. Створення затишку вдома, судячи з усього, актрисі зараз набагато ближче, ніж зйомки в кіно і рекламі. Що, втім, недивно, адже під час роботи в Голлівуді зірка, за словами її близького друга, часто відчувала справжній стрес із-за постійної уваги.

Хоча вона завжди була в центрі уваги, їй було некомфортно перебувати в цій ролі. Для неї це було справжнім стресом, який з роками дуже на ній позначився, — сказав він.

Ну а зараз, за його ж словами, Кемерон дуже задоволена своєю заміжньою тихій і затишній життям — вона багато часу проводить разом зі своїм чоловіком Бенджі Медденом, якого називає "найбільшим людиною" і своїм "кращим другом", і зовсім не сумує за акторської професії.Категория: Мода