Дієт — ні: Лілі-Роуз Депп влаштувала собі читмил


Опубликованно 30.11.2019 04:06

Дієт — ні: Лілі-Роуз Депп влаштувала собі читмил

Лілі-Роуз Депп

20-річна Лілі-Роуз Депп чудово поєднує акторську професію і модельну кар'єру. Така робота, зрозуміло, передбачає чималу кількість обмежень і правил, таких, як, наприклад, дієти. Але, як кажуть багато зірок (в тому числі і моделі), головне у всьому — це баланс.

Так, вчора Лілі вирішила влаштувати собі читмил. Дочка Джонні Деппа і Ванесси Параді, яка кілька років тому зізналася, що боролася з розладом харчової поведінки, вийшла на прогулянку по Нью-Йорку і заглянула в один з фастфудів, де взяла з собою їжу на винос.

На вулиці Лілі-Роуз з'явилася в casual-образі і без макіяжу. Зірка віддала перевагу чорному топ з довгими рукавами, сірим спортивних штанів і ляпанців від Adidas.

Як казала Лілі, раніше вона страждала від анорексії. Причиною цього захворювання зірки стали критичні коментарі в соціальних мережах про її зовнішності.

Мені було дуже важко з нею боротися. Усі, хто знайомий з цією проблемою, знають, як важко повернутися до нормального життя. Я боролася з розладом харчової поведінки протягом тривалого часу, і я дуже пишаюся результатами, яких досягла,

— говорила вона.

Зараз у житті Депп все складається більш ніж вдало не тільки в професійному, а й в особистому плані. Зірка знімається у кіно, бере участь у фотосесіях і насолоджується відносинами зі своїм бойфрендом — актором Тімоті Шаламе.Категория: Мода