Кейт Міддлтон повторила образ принцеси Діани в Пакистані


Опубликованно 30.11.2019 04:06

Кейт Міддлтон повторила образ принцеси Діани в Пакистані

Принцеса Діана/Кейт Міддлтон

Вчора принц Вільям і Кейт Міддлтон прибули до Пакистану з п'ятиденним візитом. Увагу до герцога і герцогині Кембриджських традиційно була прикута з перших же хвилин, ну а головною темою для обговорення став вбрання Кейт, в якому вона з'явилася на трапі літака.

Щоб проявити повагу до приймаючої сторони, Міддлтон вибрала стилізований під традиційний одяг шальвар-каміз — наряд, в якому платті поєднується з брюками.

Кейт Міддлтон і принц Вільям

Але була в образі Кейт і ще одна зворушлива модна відсилання. У подібному вбранні блідо-блакитного відтінку Пакистан відвідувала і принцеса Діана в 1996 році.

Герцогиня Кембриджська також віддала перевагу подібній кольоровій гамі, а на грудях плаття від Catherine Walker (до речі, також одного з улюблених брендів принцеси Діани) була легка драпіровка, що нагадує шовковий шарф, який можна побачити у вбранні принцеси Діани.

Принцеса Діана

Сьогодні Кейт і Вільям зустрінуться з прем'єр-міністром Пакистану Імраном Ханом. Примітно, що і Діана зустрічалася з цим політичним діячем — в 1996 році Хан, колишній гравець у крикет, тільки заснував партію "Техрік-і-Инсаф" (в перекладі "Пакистанський рух за справедливість") і став її національним лідером. Ну а сьогодні з ранку Кейт і Вільям вже встигли відвідати школу і парк.

Принцеса Діана і Імран Хан

Імран Хан перед зустріччю з Кейт Міддлтон

Ну а прихильники герцогині Кембриджської, звичайно, з нетерпінням чекають нових заходів, щоб побачити, які ще вбрання Кейт приготувала для свого королівського туру.

Я думаю, що ми побачимо вбрання зеленого кольору — традиційного для ісламу і присутнього на прапорі Пакистану. Також ми можемо побачити жасмин, національна квітка, який якимось чином буде використаний в її одязі,

— поділилася своїми міркуваннями експерт по вбрання Кейт Міддлтон Сьюзан Келлі.

А чий образ вам подобається більше? Принцеса ДіанаКейт МіддлтонКатегория: Мода