Внучка Боярського, дочка Бордовських, сестра Тіматі та інші дебютантки бала Tatler


Опубликованно 30.11.2019 01:06

Внучка Боярського, дочка Бордовських, сестра Тіматі та інші дебютантки бала Tatler

Катерина Боярська/Марія Бордовських

Вже в найближчий понеділок, 18 листопада, у світської Москви трапиться поповнення. На паркет — на цей раз Будинку Пашкова (Колонний зал Будинку Спілок тимчасово окупований депутатами Держдуми) — вийдуть 13 дебютанток традиційного балу Tatler. Вальсувати з солістами Большого театру в цьому році будуть онука Михайла Боярського Катерина, дочка Юлії Бордовських Маша, дочка Валерія Меладзе Аріна, сестра Тіматі Ганна, онука Віктора Черномирдіна Анастасія та інші підростаючі світські дами. Поки дівчата посилено репетирують і їздять на примірки суконь, ми пропонуємо вам дізнатися більше про них самих.

Ганна Юнусова, 16 років

Сім'я: тато — партнер швейцарської фінансової компанії Stratus Handel & Finanz AG Ільдар Юнусов, мама — декоратор Ірина Андрєєва, брат — андрій данилко, він же Тіматі.

Анна навчається у десятому класі Московської економічної школи (МЕШ) і вже встигла пройти стажування в лондонському архітектурному бюро Charles Brice Architects.

Втім, мрії дівчини поки не пов'язані з архітектурою і не з економікою, а з мистецтвом — Ганна обожнює корейські фільми і мріє просувати азіатську культуру в нашій країні. Ще одне хобі дебютантки — верхова їзда.

I'm a better person when I ride ("Я краще, коли катаюся верхи"),

— підписує знімки з кінних прогулянок в Ла-Круа-Вальме дівчина.

Про особисте життя Анни поки нічого не відомо — схоже, перша любов ще не зустріли. Принаймні, в блозі Юнусова в основному ділиться тільки своїми фотографіями та селфи з подружками.

Марія Бордовських, 20 років

Сім'я: тато — банкір Іван Бронов, мама — телеведуча Юлія Бордовських.

Марія вивчає фотографію в Школі мистецтв Тиша в Нью-Йорку. У своєму Instagram нова героїня Tatler ділиться своїми студентськими роботами, і кадрами з повсякденного життя: вечерями в Сохо, відпочинком в Майамі і Марбельї, вечірками в Каннах.

Бойфренд у дівчини є — молодий чоловік навчається в Нью-Йоркському університеті, але особистість його Марія воліє приховувати.

Аріна Меладзе, 16 років

Сім'я: тато — співак Валерій Меладзе, мама — декоратор Ірина Меладзе.

Аріна навчається в одинадцятому класі приватної школи "Олімп-плюс" (ціни на навчання у старшій школі там стартують від 71 тисячі рублів на місяць). Випускниця вже замислюється і про майбутню професію: в інтерв'ю Tatler Аріна зізналася, що мріє пов'язати своє життя з медициною. Втім, в якості плану "Б" залишає відкриття маленької пекарні в Парижі.

До кар'єри в гастрономії Аріна теж підготувалася — дочка Меладзе закінчила базовий курс для підлітків у Novikov School. У Аріни є і з ким порадитися перед балом: її старші сестри Інга і Софія вже вальсували з паркету Колонного залу Будинку Спілок. Втім, Аріні доводиться вальсувати вже в Будинку Пашкова — з будівлі на Великій Дмитрівці дебютанток витіснили тимчасово переїхали туди депутати Держдуми.

Головний чоловік у житті Орисі, схоже, поки батько — саме його знімками дівчина розбавляє власні фотографії в Instagram. І як хороша дочка ходить на його виступи.

Найкращий концерт у всесвіті. Більше мені нема чого сказать...@meladze.ru найкращий татусь,

— написала Аріна про концерт в Кремлі.

Катерина Боярська, 21 рік

Сім'я: дідусь — актор Михайло Боярський, тато — політик Сергій Боярський, мама — дизайнер Катерина Боярська.

Катерина, здається, має намір продовжити творчу династію і зайняти місце в культурній сфері, як дідусь, а не в Держдумі, як тато. Дівчина навчається на третьому курсі факультету екранних мистецтв Санкт-Петербурзького державного інституту кіно і телебачення. На лекції, судячи з Instagram, їздить на "лексусі".

Спортивні пріоритети в житті в житті теж від дідуся — як і Михайло Боярський, Катерина вболіває за "Зеніт". Про сюжети в особистому житті Катерина поки не зізнається — эмоджи з сердечками поки використовуються в публікаціях, присвячених батькові і знаменитої тітці, актриси Єлизавети Боярської.

Катерина з дідусем Михайлом Боярським

Тим, хто буде здогадуватися про потенційних наречених, краще придивлятися до молодим людям типажу Бенедикта Камбербетча в образі Шерлока Холмса. В інтерв'ю Tatler Катерина зізналася, що обожнює цей серіал і її приваблюють "розумні, харизматичні і з почуттям гумору".

Анастасія Черномирдіна, 21 рік

Сім'я: дідусь — колишній прем'єр-міністр Віктор Черномирдін, тато — президент фонду "Народна книга" Андрій Черномирдін, мама — бізнес-вумен Наталя Черномирдіна.

Анастасія — студентка МДУ. Дівчина навчається вже не третьому курсі філологічного факультету, а паралельно ще й на четвертому курсі Академії акварелі і витончених мистецтв Сергія Андрияки. Своє майбутнє дівчина мріє пов'язати з світом мистецтва.

Програма-максимум — стати головним куратором виставок у Музеї російського імпресіонізму. Серед хобі Насті — рибалка і кінний спорт, а ось про романтичні захоплення поки нічого не відомо.

Катерина Артем'єва, 19 років

Сім'я: дідусь — композитор Едуард Артем'єв, тато — власник лейблу Electroshock Records Артемій Артем'єв, мама — менеджер готелю Crown Plaza Тетяна Артем'єва.

Виросла в музичній сім'ї Катерина вирішила продовжувати династію. Дівчина навчається на четвертому курсі вокального відділення Академічного музичного училища при Московській консерваторії.

Втім, підкоряти аудиторію вона має намір не тільки своїм драматичним сопрано, але й добрими справами. Катерина надихається Нютой Федермессер і Чулпан Хаматової і сама хоче займатися благодійністю, а ось соцмережі веде не дуже активно.

Єлизавета Яковлєва, 15 років

Сім'я: прадід — народний артист СРСР Аркадій Райкін, дідусь — народний артист СРСР Юрій Яковлєв, тато — актор Олексій Яковлєв, мама — економіст Ганна Яковлєва.

Єлизавета навчається у десятому класі ліцею НДУ ВШЕ за напрямом "економіка та соціальні науки" і поки, схоже, веде звичайне життя сучасного підлітка: слухає реп і цікавиться екологією.

Олександра Гінер, 15 років

Сім'я: дідусь — президент ЦСКА Євгеній Гінер, тато — бізнесмен та інвестор, колишній співвласник футбольного клубу ЦСКА Вадим Гінер, мама — домогосподарка Руслана Гінер.

Олександра навчається в одинадцятому класі в школі інтенсивного навчання екстерном. Свобода від шкільного розкладу дає їй можливість активно розвивати свою музичну кар'єру. У 2017 році разом з Євою Лепс (дебютанткою минулого року), Анею Музафаровой і Еден Голан створила групу Cosmos Girls.

Головний хіт у них вже є: пісня "Я худну" піднімалася до третьої строчки російського чарту Apple Music, а кліп на цю пісню набрав вже майже два мільйони переглядів. У дівчини є улюблений вихованець — померанський шпіц по кличці Татлер, з яким вона літає на відпочинок в Форте-деї-Мармі.

Дарина Дронова, 17 років

Сім'я: дідусь — дворазовий олімпійський чемпіон з хокею Валерій Харламов, тато — гендиректор компанії "Московська кавова мережа" Дмитро Дронов, мама — майстер спорту з художньої гімнастики Бегонита Харламова.

На відміну від багатьох дебютанток, які вважали за краще продовжити сімейні традиції, Дарина, здається, має намір йти своїм шляхом. Дівчина навчається на першому курсі Інституту дизайну РГУ ім. А. Н. Косигіна, займається проектуванням парків і всерйоз налаштована присвятити своє життя створенню комфортного середовища для людей. Спорт, втім, у житті Дар'ї теж, звичайно, є. Дівчина ходить на функціональні тренування і напевно хворіє на трибунах за свого бойфренда, 17-річного Данила Карусева, який грає нападником у футбольній школі в Хімках.

Христина Кесаєва, 16 років

Сім'я: тато — президент групи компаній "Меркурій" і співвласник DIXY Group Ігор Кесаев, мама — президент Stella Art Foundation Стелла Кесаєва.

Христина навчається в одинадцятому класі Ломоносовської школи № 5. З надходженням поки не визначилася: серед пріоритетів — факультет міжнародної журналістики МДІМВ і акторський факультет Гітісу.

Дівчина вже зустрічалася з сином красноярського мільярдера Олега Кирилова Алексом (коханий поїхав на навчання в Австралії — на тому роман і закінчився), а потім їй приписували стосунки з репером Григорієм Сусловим, відомим під псевдонімом OGee. Але, схоже, і він виявився все-таки герой не її роману.

Being single is hella weird my хлопці ("Бути самотньою біса дивно, хлопців"),

— написала дівчина у своєму Instagram в серпні цього року.

Валерія Євсєєва, 17 років

Сім'я: тато — голова правління "Ингеокома" (будівельна компанія була генпідрядником Олімпіади в Сочі) Дмитро Євсєєв, мама — домогосподарка Наталія Євсєєва.

Валерія навчається в одинадцятому класі школи № 1520 імені Капцовых і серйозно налаштована продовжити справу папи і робити кар'єру в будівельному бізнесі. Хоча напевно дівчині підкорилася б і спортивна стезя.

Валерія серйозно займалася фігурним катанням і доросла до статусу кандидата в майстри спорту Росії, а також стала переможницею першості Росії (молодший вік) в 2013 році.

Василина Михайлова, 20 років

Сім'я: дідусь — капітан збірної СРСР з хокею Борис Михайлов, тато — перший заступник директора хокейної школи ЦСКА Андрій Михайлов, мама — тренер з тенісу Марія Ковальова.

Спортивне справа сім'ї Василина продовжує, але, швидше, в якості хобі. Дівчина грає за тенісну команду Northwood University в Мічигані, де вивчає рекламу і маркетинг. Один з улюблених письменників — Ельчин Сафарли (його цитати дівчина використовує в підписах до фото). На Instagram Василини око взагалі відпочине і порадіє новизні — жодного кола у вигляді рожевого фламінго і піску Мальдів! Замість них — прогулянки по Єревану, катання на оленях і сімейні фото.

Наталія Горбунова, 19 років

Сім'я: вітчим — засновник Московського кредитного банку і фонду "Арифметика добра" і власник футбольного клубу "Торпедо" Роман Авдєєв, мама — викладач Фінансового університету при уряді РФ Олена Авдєєва.

Наталя навчається на першому курсі Віденського університету — там вона осягає тонкощі ділового адміністрування. У майбутньому дівчина планує займатися ресторанним бізнесом і, щоб досконало вивчити цю сферу діяльності, навіть хоче пройти курс в школі Le Cordon Bleu. Під час навчання в Німеччині Наталія допомагала біженцям-підліткам з Сирії.

Про те, що допомагати — важливо, вона зрозуміла на прикладі свого вітчима. У Романа Авдєєва 23 дитини: 6 своїх і 17 усиновлених дітей. Він один з двох багатодітних мільярдерів світу. Другий — 93-річний банкір Сулейман Аль-Раджі з Саудівської Аравії.Категория: Мода