Нікітін доручив провести перевірку в нижегородської лікарні


Опубликованно 30.11.2019 00:09

Нікітін доручив провести перевірку в нижегородської лікарні

НИЖНІЙ НОВГОРОД, 21 січ - РІА Новини. Губернатор Нижегородської області Гліб Нікітін доручив провести тотальну перевірку Вознесенської центральної районної лікарні після того, як не зміг викликати швидку допомогу, як це не вдається зробити і місцевим жителям, повідомляє прес-служба уряду регіону.

За інформацією Telegram-каналу "Нижегородська стрілка", під час зустрічі з губернатором жителі Вознесенського району поскаржилися на роботу районної лікарні та швидкої допомоги, яка, за їх словами, не приїжджає навіть на виклики до дітей. Повідомляється, що Нікітін "тут же подзвонив у швидку, продублював випадок зі скарги і спробував викликати екіпаж, але нічого не вийшло - оператор запропонував привезти дитину на наступний день до лікарні самостійно".

6 листопада, 13:50Нижегородські влади перероблять утонувшую в грязі новий дитячий майданчик

"У рамках робочого візиту в Вознесенський район губернатор відвідав центральну районну лікарню, оглянув усі відділення, обговорив з головним лікарем Тетяною Тимониной питання капремонту, придбання нового медичного обладнання та ліквідації дефіциту кваліфікованих кадрів. Однак звіт головного лікаря про ефективної роботи та орієнтації на потреби пацієнтів не співпав з думкою самих місцевих жителів", - йдеться в повідомленні прес-служби уряду регіону.

Після огляду лікарні глава регіону приїхав у районний будинок культури на зустріч з населенням, де почув багато скарг на роботу місцевої лікарні. "Нікітін доручив провести тотальну перевірку медустанови з метою виявлення основних проблем і максимально ефективного їх вирішення. Враховуючи стурбованість жителів, глава регіону також доручив перевірити, як працює швидка допомога при ЦРЛ та окремо - серцево-судинне відділення", - підкреслюється в повідомленні.

19 листопада, 18:20Nizhegorodskaya областьУ Нижньогородській області виконання нацпроектів оцінять до середини грудня

Також жителі Вознесенського району висловили тривогу щодо чуток про можливе закриття лікарні. Нікітін запевнив, що лікарню не закриють, і зазначив, що багато приміщення лікувального закладу потребують термінового капітального ремонту та дооснащення обладнанням, зокрема, лікарні потрібен новий апарат штучної вентиляції легенів і рентгенографічна установка, реанімаційне обладнання.

За дорученням губернатора буде створена мобільна бригада для проведення аудиту, яка оцінить якість роботи персоналу, а також визначить обсяг необхідних робіт з ремонту та оснащення. "Тут, безумовно, потрібна лікарня, потрібна поліклініка. І ми будемо підтримувати і розвивати цей лікувальний заклад. Нагадаю, моз регіону вже завершує розробку програми капітального ремонту медустанов, реалізація якої розрахована на три роки - з 2020 по 2022 роки", - сказав Нікітін.

12 листопада, 13:20У Нижньогородській області поліція порушила справу після викрадення машини швидкоїКатегория: Новости