Засновник звалився Criniti піца каже, що фірма збій був 'запобігти'


Опубликованно 28.11.2019 05:09

Засновник звалився Criniti піца каже, що фірма збій був 'запобігти'

Говорячи з новинами.ком.АУ, Римма Criniti, хто почав ланцюжок з один західний ресторан у Сіднеї, вона сказала "Не можу мовчати більше про ті проблеми, які переслідують піцерія, яка досі носить її ім'я.

Незважаючи на кількох магазинах, поспіхом закрили, МС Criniti боялися більше має бути зроблено, щоб зберегти ланцюжок. Вона сказала, що був "спустошений" із-за втрати робочих місць і похитнулася репутації ресторану з клієнтами, які скаржилися на дорогу, неякісну їжу.

У минулу середу фахівці платоспроможності Worrells були призначені, щоб спробувати згорнути бізнес і продати його.

Першою дією адміністратора був негайно закрити п'ять філій – два в Сіднеї та ресторани в Воллонгонг, Брісбені і Перті.

Worrells-сказав фірма перебувала в такому важкому фінансовому становищі "ми не вважаємо, що група в цілому можуть торгувати на невизначений термін, поки знайшли покупця".

Зв'язаний: великою помилкою звалився на піци і пасти, послуги по Criniti

По темі: австралійська мережа ресторанів шеф-кухаря Джеймі Олівера впаде

З тодішнім чоловіком Френком, МС Criniti відкрив перший ресторан у Парраматта в 2003 році.

Вона сказала, що це "величезний успіх" і в 2009 році дорога готель порт відкритий, який показав "моментальний удар".

Апетит для його підписання "три метри піца" зробив родині день з багатомільйонний будинок в Сіднеї пагорбів район.

"Criniti це був мій перший дитина і я дуже пишаюся тим, що я допомагав будувати на початку", - сказала вона новини.ком.АУ. "Я поклав в багато важкої роботи, щоб отримати Criniti на місці, що він був успішним і стабільним і відчував, що я міг взяти час, щоб зробити крок назад і зосередитися на моїх дітей."

Сім'я Criniti вважав за краще не коментувати новини.ком.АУ. Адміністратор сказала спекуляцій з боку "третіх сторін" про причини біди Criniti був "необізнаності".

Однак фахівці поворот сказав, що була "якась магія у назві Criniti", і він був впевнений, що покупець міг бути знайдений для "компактніше і голодніше Criniti зосередився на своїх коренях, Сідней".

Трьох метрова піца Criniti за фахом. Фото: Lachie Міллард.

В самому розпалі в цьому році, Criniti було 13 сидячу ресторанів по всій Австралії від туристичних гарячих точок, таких як Менлі в приміські торгові центри, такі як Уэтерилл парк в західному Сіднеї.

Коли вона покинув фірму в 2009 році, щоб підняти своїх дітей, свого чоловіка та інших членів клану Criniti управляє однойменною мережею.

Пара згодом розбивається в процесі розлучення, який закінчився в суді.

Римма Criniti в 2004 році, коли вона була менеджером першого Criniti у Парраматта, Сідней. Фото: Катріна Теппер.

Римма у 2013 році на презентації чоловічому Criniti, коли вона ненадовго повернулася до сімейної компанії.

'НЕ МОВЧИ'

Крім заклинання в 2017 році, коли МС Criniti сказав, що подружжя помирилися на деякий час, вона сказала, що не бере участь в роботі компанії.

В той час як її Instagram показує кількість пострілів з ресторанів Criniti в останні роки, вона говорить, що вони були для спеціальних подій, які були небагато і далеко між, і вона не була до виходу на деякий час.

“Я мовчав про що, але я не можу мовчати про те, що закриття магазинів коштів для співробітників, які були присвячені Criniti, тому що я знаю, що це можна було запобігти.

"Це дуже розчаровує той факт, що зміни не були внесені в бізнес раніше, коли це могло бути обернувся."

МС Criniti, хто зараз володіє модельним бізнесом, вона сказала, що в цьому році звернулися у фірму з метою купити його, але коли вона побачила стан книг вона порадила сім'ї, щоб призначити замість адміністраторів.

Вона вказала кілька помилок, зроблених компанією. Вони включали в себе накопичені борги і велика програма по відкриттю нових магазинів. Останні Criniti відкриття було зовсім недавно-у серпні в Воллонгонг. Він зараз закритий.

Компанія також потрапив під контроль, коли Френк Criniti був дискваліфікований з керуючих компаній протягом п'яти років з-за своєї участі в семи збанкрутілих підприємств.

Австралійська комісія з цінних паперів та інвестицій (ASIC) знайшов Містера Criniti не вдалося заплатити 3,5 мільйона доларів у податкових накладних, використовував своє положення, щоб отримати перевагу для нього та інших, виступала як де-факто директор і надавали неправдиву інформацію владі. Жодна з цих компаній, що мають відношення безпосередньо до ланцюга Criniti по.

Вартість проїзду в даний час закритий Criniti у Сіднеї.

“Управління та зовнішні поради, коли я пішов і процеси змінилися. На жаль, це було згубно для бізнесу", - сказала пані Criniti.

“Я хочу, щоб мені дали доступ до бізнес раніше, щоб запобігти деякі з поганих рішень, які призвели до цього руйнівного результату для персоналу.

"Так, є дуже високі витрати в індустрії гостинності, але і в цьому випадку управління смарт-бізнес і порядність повинні бути на місці для того, щоб продовжувати бути успішним."

Вона сказала, що був "спустошений" за яким краху Criniti вже призначені для звільнених співробітників, і що це може означати для співробітників в магазинах.

"Я глибоко засмучений цим результатом і в той час як я пішов Criniti майже десять років тому, я хотів би подякувати всіх людей, які поставили свої серця і душі в цей бізнес впродовж багатьох років," МС Criniti додав.

Співзасновник Criniti це, Римма Criniti. Фото: Instagram

Римма разом з Хайден Куїнн у Менлі ресторан запустити в 2013 році.

НЕСМАЧНА ЇЖА

Оскільки Criniti звалився на минулого тижня, десятки колишніх покровителів були в контакті з новинами.ком.АС із загальним консенсусом, що ціни зросли, а якість їжі та обслуговування спустився.

"Жахлива, несмачна їжа, яку нам доводилося вічно чекати; пакет макаронів і непідготовленість персоналу у вицвілій і брудному одязі", - сказав один.

Колишній клієнт Гаррі Leykam сказав він, ледь побачив великі чоловічому гілку, на дорогих північних пляжів Сіднея, більш ніж на 10 відсотків повний. Вона також була закрита минулого тижня.

“Їжа була не погана, але він не був особливо гарним. Те ж саме стосується сервісу. Це дійсно поставити нас від повернення, тому що за ціною вони торгувалися там були, звичайно, набагато більш привабливими пропозиціями."

МС Criniti сказала вона зізнається, що репутація ланцюга було прийнято стукати до його розпаду

“Це неймовірно прикро бачити, що з ним стало. Я хотів, щоб вона була успішною в черговий раз".

Вона додала, що у неї були сумніви досить було зроблено, щоб врятувати фірму.

"Це буде довгий процес, щоб дістатися до потрібного дозволу, і там будуть більш складні рішення в тому, що адміністратори повинні зробити."

Ресторан Criniti по-чоловічому. Фото: Джим О'рурк

'НЕДОСВІДЧЕНИЙ ПОГЛЯД'

Брайан Уокер роздрібних консультантів в роздріб доктор сказав новини.ком.АУ, що недавнє розширення мережі може бути однією з причин його падіння.

“Витрати були б астрономічними. Вони б мали величезні орендні ставки на магазини Менлі, і у них була стратегія розташування, що викликає сумнів".

Деякі гілки були, ймовірно, приносити доход, але він сумнівався, чи вистачить пенне Аль Pacinos і піци тропикале були замовлені в передмісті, щоб покрити витрати, Містер Уолкер сказав.

Коли його клієнти збиралися розширюватися, його керівництво було "перевірити і налаштувати" постійно готовий зробити пропозицію прямо перед великою розкачати.

“Я не думаю, що Criniti це зробив. Вони просто грохнуть їх всіх".

Worrells' Грем Бітті сказав, що дві оригінальних місць, в parramatta і Сіднейський "залишався сезонно Бріск".

Інші магазини в Сіднеї були "виконувати план", а ті, у Ньюкаслі і Мельбурні були "добре".

Він був оптимістичний про перспективи "скоротилися Criniti це зосереджується на своїх коренях Сідней".

“Є якась магія у назві Criniti, на початку локації, зокрема, досягнення майже культовий статус у свідомості багатьох австралійців. Рівень впізнаваності та іміджу бренду є винятковим для малого бізнесу такого масштабу, і ми впевнені, що проникливі інвестори захочуть взяти прізвище вперед".

Проте, він сказав, що балачки про причини його падіння не допомогла.

“На цій ранній стадії, ми ще не в повній мірі розглянути всі фактори, що ведуть до фінансових проблем Criniti по. Сторонні коментарі про ці чинники або показники поточного управління, то від рук довжина критиків або людей, раніше пов'язаних з компанією, повинні розглядатися як спекуляція або необізнаність."

Він додав, що арматуру та фітинги із закритої гілки для продажу.

Попередні менеджери Criniti не вдалося зв'язатися для коментарів.

Як ви думаєте, Criniti може вижити? Електронної пошти benedict.brook@news.com.auтенденції в галузі фінансів724Категория: Еда