Terminator: Resistance — шутер по фільмах «Термінатор» з новим героєм і злим T-800


Опубликованно 28.11.2019 03:30

Terminator: Resistance — шутер по фільмах «Термінатор» з новим героєм і злим T-800

Гра вийде на PlayStation 4, Xbox One і PC вже в листопаді 2019 року в Австралії та Європі.

Гра вийде на PlayStation 4, Xbox One і PC вже в листопаді 2019 року в Австралії та Європі.

Через десять років всесвіт «Термінатора» вирішили розширити ще однією грою для старших платформ. Що відомо

Студія Teyon анонсувала Terminator: Resistance — шутер від першої особи з оригінальною історією, заснованої на «Термінатор» і «Термінатор 2: Судний день». Дії ігри розгорнуться через 30 років після подій другої частини, а головним героєм стане рядовий боєць опору Джейкоб Ріверс.

Скайнет вирішила, що хлопець представляє загрозу для повстання роботів, бо натравила на нього T-800 та інших злих роботів. Відбиватися від нападок Джейкоб буде за допомогою плазмового зброї, хакерства і навичок, які той зможе розвивати. Розробники також обіцяють дозволити гравцям досліджувати зруйнований Нью-Йорк, додати систему крафта, побічні місії і нелінійний сюжет.

За розробку гри взялася студія Teyon, що випустила в 2014 році Rambo: The Video Game. Не та гра, яку варто записувати у свої регалії. Вийде Terminator: Resistance в Австралії та Європі 15 листопада, а в Північну Америку гру завезуть 2 грудня. Платформи стандартні — PlayStation 4, Xbox One і PC.

  Для тих, хто хоче знати більше: Valve експериментує з відгуками геймерів в Steam і розширеним пошуком ігор Respawn показали трейлер Крипто, першого героя Apex Legends з навичками хакера Epic Games Store дарує Batman Arkham Collection і Lego Batman Trilogy — шість ігор про БетменаКатегория: Аксессуары