Це офіційно: шоу Victoria's Secret 2019 скасовано


Опубликованно 27.11.2019 13:57

Це офіційно: шоу Victoria's Secret 2019 скасовано

Кендалл Дженнер

Влітку в ЗМІ з'явилася інформація, що знамените шоу бренду нижньої білизни Victoria's Secret в цьому році не відбудеться вперше за 25 років, однак досі офіційного підтвердження цьому не було. Але вчора Стюарт Б. Бергдерфер, головний фінансовий директор і виконавчий віце-президент L Brands, якому належить бренд, зробив офіційну заяву і підтвердив скасування показу.

Ми вважаємо, що важливо розвивати маркетинг Victoria's Secret. Ми знаємо і цінуємо, що комунікація бренду, пропозиції, емоційний зміст Victoria's Secret — це, безумовно, важлива річ. Шоу було дуже важливою частиною для бренду в побудові бізнесу і чудовим маркетинговим успіхом. І враховуючи сказане, ми з'ясовуємо, як просувати позиціонування бренду і найкраще доносити це до клієнтів. Це бізнес, у якого були труднощі протягом трьох або чотирьох років, і буде потрібно якийсь час, щоб стабілізувати його і повернути його туди, де він повинен бути. Ми вважаємо, що найголовніше — це якість самого товару, якість нашого виконання і продажу в магазинах і в інтернеті,

— заявив він.

Компанія, як виявилося, відчуває серйозні фінансові труднощі: її акції впали на 28 відсотків з початку року, а продажі знизилися. Крім того, в минулому році у шоу були найнижчі рейтинги за всю його історію.

Нагадаємо, що в липні 28-річна модель Victoria's Secret Шаніна Шейк повідомила, що в цьому році шоу не відбудеться.

На жаль, в цьому році шоу Victoria's Secret не відбудеться. Це дуже незвично, тому що зазвичай в цей час я вже починала підготовку до показу. Але я впевнена, що в майбутньому ситуація зміниться, — сказала вона тоді.

Шаніна Шейк

Як пояснили в компанії, зараз вони активно працюють над своїм іміджем, який сильно постраждав після заяв директора з маркетингу Еда Разека про те, що не слід запрошувати в шоу трансгендерних моделей і моделей plus-size. Після критики, що обрушилася на бренд, він постарався швидко реабілітуватися і почав співпрацювати з моделлю 52-го розміру, а також з трансгендерної моделлю.Категория: Мода