Крістен Стюарт у вечірньому платті і кросівках на прем'єрі "Ангелів Чарлі" в Лондоні


Опубликованно 27.11.2019 13:57

Крістен Стюарт у вечірньому платті і кросівках на прем'єрі

Крістен Стюарт

29-річна Крістен Стюарт продовжує представляти публіці одну з головних прем'єр осені — новий фільм "Ангели Чарлі" (charlie's Angels). На цей раз актриса прилетіла на прем'єру в Лондон. Перед фотографами також з'явилися партнерки Крістен по знімальному майданчику Наомі Скотт і Елла Балинска і режисер стрічки Елізабет Бенкс.

Крістен Стюарт, Елла Балинска, Наомі Скотт, Елізабет Бенкс

Стюарт вибрала для цього виходу картату сукню з відкритими плечима від Thom Browne. Вечірній образ вона доповнила чорно-білими кросівками від Nike. Треба відзначити, що це не перший випадок такого взуттєвого "бунту" від актриси. Так, на червоній доріжці Каннського кінофестивалю вона одного разу і зовсім пройшлася босоніж, знявши туфлі на шпильках. Таким чином Крістен висловила тоді протест дрес-кодом, який зобов'язує жінок носити підбори. Щоб не замерзнути на відкритому майданчику, Стюарт також накинула на плечі чорну коротку дублянку.

Треба зазначити, що низка прем'єр у актриси скоро продовжиться. Так, на початку майбутнього року в широкий прокат має вийти ще одна стрічка з її участю — "Сіберг" (Seberg). Нещодавно в мережі з'явився перший трейлер стрічки. Світова прем'єра картини відбулася на Венеціанському кінофестивалі.

Як вам новий образ акторки?Категория: Мода