Insta360 One Go: 18,3-грамова екшен-камера зі стабілізацією за 200 доларів


Опубликованно 26.11.2019 09:36

Insta360 One Go: 18,3-грамова екшен-камера зі стабілізацією за 200 доларів

Компанія Insta360 представила саму маленьку стабілізовану камеру в світі» Insta360 Go

Компанія Insta360 представила саму маленьку стабілізовану камеру в світі» Insta360 Go

Компанія Insta360 представила саму маленьку стабілізовану камеру в світі» Insta360 Go. Зручність у користуванні

Пристрій важить всього 18,3 грама і має магніт на задній стороні. Він дозволяє причепити гаджет до одного з прикладених аксесуарів: підвіска для носіння камери на грудях, затиск для пов'язки на голову і поворотна підставка для селфи-палки або будь-якої липкої поверхні. Після запису камеру можна підключити до смартфону для передачі файлів.

 

 

 

   

Завдяки стабілізації FlowState зйомка відео буде плавною, незалежно від того, йде оператор, біжить, перекидається або їде по нашим дорогам. У гаджеті є захист IPX4, яка витримує бризки, легкий дощ та заглиблення на невелику глибину до 10 секунд. Широкий функціонал

Функція FlashCut з допомогою ІІ може об'єднати кадри з обраною тематикою (їжа, пляжі, місто, посмішки) в одне стилізоване відео. Разом з апаратним забезпеченням користувачі отримають додаток GO, в якому є інструменти редагування, начебто колірної палітри і швидкості відтворення.

 

 

 

   

Також з допомогою Insta360 Go можна створювати гиперлапсы до 30 хвилин на швидкості 6x і записувати ролики в сповільненій зйомці зі швидкістю 100 кадрів в секунду. На пристрої всього одна кнопка і кожному режиму відповідає певна кількість натискань. Наприклад, для включення потрібно затиснути кнопку, гиперлапс включається подвійним натисканням, а сповільнена зйомка — потрійним. В додатку можна настроювати всі режими кнопок.

 

 

   

Чохол для зарядки Charge Case GO такий же мініатюрний, тому заряджати камеру можна де завгодно. З чохлом заряду повинно вистачити на 200 знімків на день.

Продаватися Insta360 Go (або вже 180?) буде за 200 доларів вже на початку вересня. Для тих, хто хоче знати більше: Докладний огляд Insta360 One: відкриття блакитного океану Докладний огляд Insta360 One X: як стати популярним видеоблогером Огляд смартфона TP-Link Neffos X20 Pro: спаситель світу Перший пішов: OPPO A5s офіційно стартує з 30 серпня по 4499 гривень Fairphone представила модульний смартфон Fairphone 3

  Показати прес-реліз Приховати прес-реліз

Компанія Fly Technology (flytechnology.ua), ексклюзивний імпортер Insta360 і професійний дистриб'ютор високотехнологічних гаджетів в Україні, анонсує поставки на ринок України нового продукту Insta360 GO.

Знайомтеся з Insta360 GO: найменшою у світі камерою зі стабілізацією

Insta360 випустила GO - крихітну камеру зі стабілізацією, яка може фіксуватися де завгодно. У конструкції GO застосовано інноваційний форм-фактор і інтелектуальне редагування знятих матеріалів на основі AI, щоб зробити зйомку ще простіше.

Легкий стедікам

Insta360 GO - це мураха в світі камер. При вазі 18,3 грама (це менше, ніж міні Снікерс), вона здатна потрапляти в місця, недоступні іншим камерам, фіксує кути огляду, яких немає в інших камер, і практично ніщо і ніколи не заважає їй.

GO забезпечує плавну зйомку без допомоги рук, тому користувачі можуть миттєво знімати події, без коректур через дисплей телефону. GO більше, ніж просто готова до пригод. Магнітний корпус і ряд аксесуарів дозволяють GO закріпити, приліпити або повісити камеру практично на все що завгодно.

Знімати відео за допомогою GO дуже просто: натискання основний кнопки один раз записує кліп тривалістю до 30 секунд, а повторне натискання зупиняє зйомку.

Стабілізація, подібна механічного підвісу

Оскільки GO може бути встановлена практично де завгодно – від одягу до транспортних засобів, вона повинна бути готова до складних умов зйомки. Незалежно від того, чи ходить оператор, катається на автомобілі або мотоциклі, GO забезпечує плавність зйомки за допомогою фірмової стабілізації FlowState від Insta360.

FlowState – секретний компонент, який дозволяє GO отримувати відмінні стабілізовані кадри в будь-який час і в будь-якому місці.

Автоматичне редагування FlashCut на базі AI

GO не просто економить час і сили під час зйомки. Завдяки автоматичному редагування FlashCut вона також позбавляє від необхідності знаходити і редагувати кращі кадри.

FlashCut використовує AI, щоб знайти ваші кращі кадри і об'єднати їх в стилізованому редагуванні. GO може сортувати вміст на основі деталей (наприклад, їжа, міста, посмішки) та якості композиції знімка. З FlashCut користувачі можуть знімати, редагувати і ділитися своїми пригодами всього в кілька натискань.

Для користувачів, яким подобається практикуватися, додаток GO також пропонує повнофункціональний інструмент редагування, що дозволяє набудовувати всі – від переходів до колірної палітри і швидкості відтворення. Додаток також дозволяє користувачам легко комбінувати відзнятий матеріал з GO і їх смартфоном, гарантуючи, що зміни об'єднають тільки кращі кадри.

Легкий гиперлапс

Завдяки стабілізації інноваційного рівня, GO полегшує створення гиперлапсов. Карколомні знімки, які раніше вимагали дорогого устаткування і годин редагування, тепер так само прості, як натискання кнопки. GO фіксує гиперлапсы до 30 хвилин на швидкості 6x.

Конструкція GO дозволяє користувачам в будь-якому місці фіксувати перебіг часу з неймовірних перспектив.

Проста зйомка в кувырке (Barrel Roll)

Унікальна функція Barrel Roll в додатку GO дозволяє крутити знімки скільки завгодно разів. Це ефект повороту голови, який виглядає ще краще в поєднанні з гиперлапсом.

Гладкі кадри раніше вимагали брати з собою дорогі стабілізатори і використовувати химерну методику зйомки. GO використовує стабілізацію і надширока полі зору, щоб полегшити ці завдання.

Водостійка

GO володіє класом IPX4 водостійкості. Вона готова до бризок, дощу і занурення на невелику глибину на строк до 10 секунд.

Slow-mo для GO

GO підтримує зйомку зі швидкістю до 100 кадрів в секунду, тому користувачі можуть уповільнити хід зйомки всього в декілька налаштувань.

200 кліпів в день

Чохол для зарядки GO поміщається в кишеню, дозволяючи легко заряджати камеру буквально на ходу. З допомогою Charge Case GO готова до приблизно 200 знімків на день.

Після дня зйомки чохол для зарядки легко можна підключити безпосередньо до телефону для швидкої передачі знятого матеріалу.

Комплектація

У стандартну комплектацію GO входить ряд аксесуарів для зручної зарядки і монтажу, у тому числі чохол для зарядки, магнітна підвіска, поворотна підставка, швидке кріплення і липка основа. GO доступна за ціною 199,99 доларів США.

В Україні придбати камеру можна через ексклюзивного імпортера Insta360 – компанію Fly Technology вже з 10 вересня.Категория: Аксессуары