"Та інші": Instagram в тестовому режимі приховав лайки під чужими постами


Опубликованно 16.11.2019 08:03

Настав час змін. У Мережі бурхливо обговорюють відсутність кількості лайків у соцмережі Instagram. Що відомо по темі, дивіться у нашому матеріалі.

Ми впевнені, сьогодні в стрічці ви вже точно побачили паніку з приводу того, що не видно кількість лайків в Instagram. Як стало відомо, тестову програму запустили по всьому світу вчора, 14 листопада.

Про це компанія повідомила на сторінці в Twitter. Зміни побачили вже більшість користувачів.

Starting today, we're expanding our test of private like counts globally. If you're in the test, you'll see no longer the total number of likes and views on photos and videos posted to Feed unless they're your own. pic.twitter.com/DztSH0xiq2— Instagram (@instagram) 14 листопада 2019 р.

Ось що говориться в посланні:

З сьогоднішнього дня ми розширюємо нашу тестову програму приватного лічильника лайків на весь світ. Якщо ви берете участь в тесті, ви більше не побачите загальна кількість лайків і переглядів під фотографіями і відеозаписами, опублікованими в стрічці, якщо вони розміщені не вами.

Тепер у графі людей, що поставили лайк під фото, не показується точна цифра — тільки "та інші".

Тому і спостерігається такий ажіотаж серед користувачів, адже тепер будуть трохи змінені алгоритми взаємодії з рекламодавцями, так і в цілому — популярним блогерам буде складніше оцінювати контент.

Хтось каже, що такі нововведення негативно вплинуть на соцмережу, адже багато хто вже давно перетворили акаунти в засіб заробітку і гонитву за лайками, але, можливо, це позитивно позначиться на настроях у суспільстві в цілому, тим більше, що раніше проведені тестові запуски цього нововведення в Австралії, Бразилії, Ірландії, Італії, Канаді, Новій Зеландії та Японії показали позитивні результати.

Читати також Це сталося: Меттью Макконахі завів сторінку в Instagram

А у вас ще видно лайки інших користувачів в стрічці?

Фото: соцмережі-->

Live Journal

FacebookКатегория: Новости