Алсу і її дочка Мікеллі дали інтерв'ю: про "Голосі", Світлані Лободі, суворому вихованні і багато іншого


Опубликованно 14.11.2019 00:15

Алсу і її дочка Мікеллі дали інтерв'ю: про

Алсу з молодшою дочкою Микеллой

Новими гостями YouTube-шоу Регіни Тодоренко "П'ятниця з Регіною" стали 36-річна Алсу і її 11-річна дочка Мікеллі. У розмові з ведучою та її чоловіком Владом Топаловим Алсу поділилася премудростями у вихованні дітей, а її молодша дочка згадала про свою участь у шоу "Голос. Діти", розповіла про свою наставницю Світлана Лободі, батьківський контроль і в чому іншому. SPLETNIK.RU наводить найцікавіші цитати з цього інтерв'ю.

Про участь у шоу "Голос. Діти"

В інтерв'ю Мікеллі зізналася, що протягом багатьох років мріяла стати учасницею проекту "Голос. Діти", однак батьки не дозволяли їй йти на кастинг, поки не переконалися в тому, що вона по-справжньому до цього готова.

Я кожен сезон, кожен епізод дивилася. Я ще була зовсім маленькою, але просила включати телевізор і не відправляти мене спати. Але мені дідусь казав, що ще треба підучитися. І ось мама сказала, що так, я йду на шоу, але за кілька днів до кастингу я зрозуміла, що не знаю, яку пісню буду співати. У підсумку я виконала Over The Rainbow і "Топірець",

— розповіла Мікеллі.

Алсу з дочкою Микеллой

Алсу підтвердила слова доньки. Вона зізналася, що у них з чоловіком Яном Абрамовим дійсно було багато сумнівів перед тим, як відправити Мікеллі на шоу:

Мені здається, що це не повинні бути амбіції батьків. Перш ніж прийняти рішення про участь у проекті, ми радилися з багатьма професіоналами, Мікеллі ходила до них на прослуховування. Але це було її бажання в першу чергу. І, звичайно, я повинна була побачити в ній ці сили і можливості. І якщо ти бачиш цей вогонь в очах дитини і розумієш, що вона не може без цього, то потрібно слідувати цим шляхом.

Мікеллі також зізналася, що любила всіх учасників проекту і спочатку не ставилася до цього конкурсу як до змагання:

Коли почалися трійки, мені стало страшно. Коли ми виконували пісню, я була б рада, якщо далі пройшла б або Маша, чи Маруся. Я їх усіх люблю. Ніякого змагання не було, якщо чесно. Навіть у фіналі. Я до цього ставлюся як до вокальному досвіду, тому що я ніколи не брала участь у змаганнях з вокалу.

Алсу зізналася, що під час проекту "Голос. Діти" переживала навіть більше дочки. Співачка супроводжувала Мікеллі на всіх репетиціях і, за словами зірки, буквально ночувала на "Мосфільмі", де і проходили зйомки:

Я перетворилася у величезний клубок нервів. Неможливо описати ці почуття: це і гордість, і радість, і хвилювання, божевільні страждання всередині. Це був нелегкий час для мене. Кожен раз ми з Микеллой йшли на репетиції, як на роботу.

При цьому Алсу також зазначила, що проект багато чому навчив її молодшу дочку. Співачка вважає, що завдяки шоу Мікеллі стала набагато сильнішими, мудрішими і почала розбиратися в людях. Зірка також зазначила, що за кілька місяців, що йшов "Голос", дочка ніби подорослішала на кілька років.

Однак скандальну історію, пов'язану з перемогою Микеллы на шоу "Голос. Діти", у чесності якої засумнівалися багато шанувальників проекту, ні Алсу, ані її молодша дочка в інтерв'ю ніяк не прокоментували.

Про Світлану Лободу

У бесіді з Регіною Тодоренко і Владом Топаловим Алсу і її дочка Мікеллі сказали багато хороших слів про наставниці дівчинки на шоу "Голос. Діти" Світлана Лободі. Так, дівчинка зізналася, що довго думала над тим, до кого в команду їй піти: до Світлани або до Валерія Меладзе. У підсумку Мікеллі вибрала Лободу, тому що вона "нова, крута, незвичайна".

Вона навчила мене на сцені стояти. Я була скута. На першій репетиції вона навіть мені сказала: я тебе буду рухати, а ти повинна співати зі всієї потужності. І мене вона почала рухати. Світлана дала мені головний рада: вона сказала, що в першу чергу я повинна виступати для себе, для глядачів і не повинна ні про що думати. Потрібно мислити тільки позитивно під час виступу, щоб раптом не забути слова пісні,

— поділилася своїм досвідом роботи з Лободою Мікеллі.

Мікеллі Абрамова з Дмитром Нагієвим і учасницями шоу "Голос. Діти"

Знаючи, як Світла працює і що вона любить дивувати, я була впевнена, що вона буде дивувати. І я в цьому переконалася. Особливо при роботі з тріо: скільки було вкладено в дітей, скільки було хореографії, годин вокалу... І Світла сама приходила і всіма займалася. Я дуже поважати її за це. Я не знала, як це проходить. Говорили, що артисти особливо не займаються з дітьми, для цього приходить педагог, а просто для галочки приходить потім артист. Але це не про Світлану,

— розповіла про наставниці дочки Алсу.

Про виховання дітей та соцмережах

У розмові з Регіною Тодоренко і Владом Топаловим Мікеллі зізналася, що у неї та її старшої сестри, 13-річної Сафины, практично немає вільного часу для розваг. Весь час дівчаток займають навчання в інтернаціональній школі, заняття танцями, вокалом, музикою та мовами: китайською, іспанською та івритом.

При цьому Мікеллі чесно зізналася Регіні, що насилу справляється з таким навантаженням, на що відразу ж відреагувала Алсу:

Коли вони починають скаржитися: що як багато, навіщо, я кажу, що мріяла б знати п'ять мов, наприклад. Тому що вже з віком це дається набагато складніше. Коли вони маленькі, вони вбирають все. Це все потрібно для саморозвитку, покращує пам'ять. І з практичної точки зору: приємно приїхати в країну і говорити їхньою рідною мовою.

Алсу з дочкою Микеллой, Регіна Тодоренко і Влад Топалов

Співачка також зізналася, що контролює, скільки її діти сидять у соцмережах, і часто відбирає у них телефони, щоб вони не відволікалися від навчання і інших важливих занять:

Я відчуваю тонку грань. По-перше, на канікулах я їм віддаю телефони і ні в чому взагалі не обмежую. Тому що вони дуже багато і чесно працюють під час навчального року, дійсно орють, як бджілки, як папа Карло. Тому на канікулах я дозволяю їм лягати спати, коли вони хочуть, дивитися телевізор стільки, скільки вони хочуть, сидіти в телефоні без обмежень.

Мікеллі також розповіла, що радиться з мамою, перед тим як щось опублікувати в соцмережі, тому що їй поки "не за віком" приймати такі рішення самостійно. Дівчинка зізналася, що у вихованні мама і тато "суворі, але добрі і справедливі", і в кінцевому підсумку завжди виявляються праві.

До речі, за час передачі "П'ятниця з Регіною" Мікеллі кілька раз продемонструвала свої таланти, виконавши кілька пісень, акомпануючи собі на укулеле. Один з таких моментів здався інтернет-користувачам дуже дивним: Алсу перервала дочка під час виконання пісні, дорікнула її в поганій підготовці і попросила перезняти цей епізод. Багатьох глядачів така реакція зіркової мами привела в здивування — про це вони висловилися в коментарях під роликом.

Алсу з дочками Сафіної і МикеллойКатегория: Мода