Вуличний стиль знаменитості: Шерон Стоун в шкіряному комбінезоні на вулицях Мадрида


Опубликованно 13.11.2019 06:54

Вуличний стиль знаменитості: Шерон Стоун в шкіряному комбінезоні на вулицях Мадрида

Шерон Стоун

Кілька днів тому 61-річна Шерон Стоун прибула в столицю Іспанії, щоб взяти участь у третьої церемонії вручення премії журналу Harper's Bazaar. Після самого заходу актриса ще ненадовго затрималася в Мадриді, щоб прогулятися по вуличках міста і ознайомитися з місцевими пам'ятками.

Як раз під час однієї з таких прогулянок Шерон Стоун потрапила в об'єктиви папараці — вони сфотографували зірку на виході одного з ресторанів місцевої кухні. Актрису супроводжували 19-річний син Роен (він на знімки репортерів не потрапив), якого вона нещодавно почала активно виводити в світ, і кілька охоронців.

Шерон Стоун

Для прогулянки Шерон вибрала стильний шкіряний комбінезон гірчичного відтінку і червоні човники. Образ Стоун завершували сонцезахисні окуляри в оправі шоколадного кольору.

Вже через кілька днів після цього Шерон перемістилася до Берліна, де разом з Роэном, якого вона усиновила в 2000 році, відвідала ще одну церемонію — GQ Men of the Year Awards. Син актриси допомагав їй вийти з машини, позував з нею на червоній доріжці і відмінно тримався перед камерами.

Нагадаємо, що крім Роэна Шерон Стоун виховує ще двох синів і зізнається, що задоволена своїм життям матері-одиначки": у 2005-му вона всиновила Лерда, а ще через рік — Куїнна. Актриса вважає за краще приховувати молодших синів від уваги преси і вкрай рідко виходив з ними у світ.Категория: Мода