Всьому виною — підбори: Амаль Клуні ледь не впала на мощеній вулиці в Нью-Йорку


Опубликованно 09.11.2019 04:00

Всьому виною — підбори: Амаль Клуні ледь не впала на мощеній вулиці в Нью-Йорку

Амаль Клуні

Хто-хто, а 41-річна Амаль Клуні легко могла б дати майстер-клас по тому, як носити туфлі на високому каблуці. Дивлячись на неї, завжди витончений, стильний і жіночну, деколи складається враження, що це чи не найбільш комфортна взуття — в ній дружина знаменитого актора завжди виглядає дуже впевнено.

Однак навіть у таких профі, як Амаль, трапляються казуси. Вчора адвокат з прав людини, спіткнувшись на вулиці, ледь не впала. Одягнена в червоне міді-плаття і бежеві човники, Клуні підвернула ногу, але дивом змогла встояти. На щастя, поруч опинився випадковий перехожий, який прийшов їй на допомогу.

Втім, ходити по мощення бруківкою вулиці на підборах — справа досить ризикова, так що відбулася Амаль, можна сказати, легко. Тепер цю частину міста вона напевно буде обходити стороною.

А ось її старшій сестрі Тале пощастило менше — чотири роки тому вона теж стала "жертвою" бруківки: спіткнувшись, Тала впала прямо на одне коліно. Чи варто говорити, що і на ній були надіті аж ніяк не кросівки?..Категория: Мода