Плутанина більш ніж 100 000 мобільних користувачів отримання недоставленной текстів


Опубликованно 08.11.2019 22:42

Плутанина більш ніж 100 000 мобільних користувачів отримання недоставленной текстів

Технічне оновлення впливають на операторів стільникового зв'язку в США викликали старих повідомлень від декількох місяців або років тому, щоб раптово бути передані в середу ввечері і в четвер вранці, згідно з повідомленням від межі.

Один чоловік розмістив в соціальних мережах, заявивши, що його дружина отримала старе повідомлення від нього в середині ночі, змушуючи її підозрювати його в зраді. Решта отримали старий День святого Валентина тексти з минулих коханців, назвавши його "незграбним".

Деякі повідомлення були відкладені з лютого по листопад цього року, але інші були набагато старші, датирующейся у День святого Валентина два роки тому.

Багато людей запостив про тексти в соціальних мережах вчора, включаючи детальний звіт Реддите бюро розслідувань (РБІ) на Reddit. Один користувач складені численні скріншоти людей, які б отримували старі тексти, в тому числі один в паніці запитувати: "чому мій телефон відправляти смс без мого відома?"

Телефон користувачі були спантеличені тексти, пояснюючи, що вони не "натисніть " Відправити" і отримав повідомлення, які були повністю вирвані з контексту.

Радіо діджей з Огасты, штат Мен у США він сказав, що прокинувся тільки після 5 ранку, щоб отримати відповідь на цитату, він хотів з весілля, DJ на 14 лютого.

Користувачі були збиті з пантелику напливом повідомлень.

Багато людей виклали в соціальних мережах про текстах. Фото: Реддите

Не знаю, що сталося, але мій телефон надіслали текст минулої ночі, поки я міцно сплю, і я отримав тексти, що люди не посилав...— Шеннон. (@shannundead) 7 листопада 2019 року

Lmaoo ніяково. Я отримав повідомлення від моєї колишньої про те, як він не може чекати, щоб побачити мене сьогодні ввечері, і я пішов, думаючи, що він намагався змусити мене думати, що це призначалося, щоб бути з кимось ще. Він отримав смс від мене теж. Валентина День всіх днів. Там має бути так багато незручних моментів сьогодні.Категория: Аксессуары