Розчарування мами "дурні" проблеми Алді


Опубликованно 08.11.2019 14:24

Розчарування мами

Одна жінка поділилася на Facebook, як під час недавнього магазин Алді, яких вона зазнала від навроків "Грампс" за неї на касі, так як вона придбана на суму 400 $продуктів.

У підсумку, вона дзвонить на бюджетні продуктовий магазин в свою гру.

Мама взяла до Facebook, щоб зателефонувати в Алді, щоб встановити, що вона описує як вкрай необхідні “експрес-Лейн в своїх магазинах. Фото: Facebook / Алді Мами

По темі: новий документальний фільм розкриває Алді секрети успіху

По темі: Алді фанатів його втрачати за кращий адвент календар винайшов

"Брудні виглядає у мене, коли я заповнив стрічковий конвеєр в Алді та інші нетерплячі клієнти, які думали, що настав кінець світу, що хтось великий магазин, була феноменальною," мати трьох писав у Алді матусям Facebook групи.

Після деталізації її випробування, вона закінчила свій пост, закликавши ЗМІ, щоб привернути увагу до Алді потрібно ввести окремі смуги для "Грампс, хто в принципі хоче тебе прирізати, як у в'язниці черзі за куриво в магазині, тому що вони хочуть випередити".

Пост Facebook незабаром залучили багато коментарів, багато мам говорять, що вони стикалися з подібними проблемами при виконанні великих магазинах в Алді.

"Я в магазині за 3+ домашні вихованці і виглядає я отримую, коли я розбираю свій вагонетки на конвеєр жорстокі!" - написав один коментатор.

“Я колись була леді шолома дільник на пояс і поклав їй кілька пунктів вгору. Я тільки витратила половину моєї візку. Взяв велике задоволення в просуванні її один з шляху, щоб я міг тримати розвантаження".

"У мене 4 дітей і собака, мій щотижневий магазини масивних виглядає, я Вам найбільш тижнів може вбити", інший коментує.

Погоджуючись із оригінальний пост, багато мам також сказав, що магазин потрібен експрес-каса для маленьких магазинів, назвавши її "тупою" Алді магазинах їх не було.

"Не нічого про ваш магазин, але я відчуваю, що вони потребують експрес-лейн або самостійно перевірити виходи для невеликих магазинів", - написав один коментатор.

“Вони повинні мати експрес-лейн, він дійсно допомагає. Іноді мені потрібен тільки 1 або 2 речі і знайти себе застряг позаду людина з візком повної до країв," додала інша.

Інший додав: "не гірше", ніж за велику візок з продуктами в Алді, коли ви тільки хотіли зробити кілька речей.

“Це тільки збирається отримати гірше в цей час року! Алді повинні мати швидкий провулок, як і інші супермаркети," вони написали, в той час як інший додав: "Я повинен визнати відсутність експрес-Лейн дійсно ставить мене зупиняючись у Алді, щоб захопити пару простих речей, як пляшка молока (або вина)."

Між тим, інші говорили, що платити за їх продукти рідко проблема для них в Алді як виїзд оперативно та у магазині, як правило, відкрити кілька проходів, якщо там чекали люди.

На відміну від інших супермаркетів, Алсі має ніяких явних смуг. Фото: Клаудіа Бакстер.

"Я просто нехай люди переді мною, якщо у них є лише кілька, як правило вони отримують через нього швидко," одна мама написала. "Я не думаю, що вони потребують експрес-Лейн".

"Алді у відкритті нових регістрів в години пік ... я думаю, що якщо люди дивляться на мою візок і не хочу, щоб за мною все, що їм потрібно зробити, це чекати хвилину для нової зареєструватися, відкрити," інший коментує.

"Незважаючи на всю серйозність, Алді оформити замовлення досить швидко, так що вони всі повинні зробити глибокий вдих і терпляче чекати," інший писав.

Прес-секретар Алді Австралії розповів новини.ком.АУ, що поки вони "постійно" процеси у них не було планів ввести експрес-кас.

"Покупки в Алді-це унікальний досвід, але ми пишаємося", - заяві. “Ми постійно переглядаємо наші процеси і відкриті для отримання зворотного зв'язку з клієнтами щоб гарантувати, що ми продовжуємо поставляти виняткову цінність та чудовий сервіс для наших клієнтів.

"Наші перевірки славляться ефективністю і швидкістю, і ми виявили, що поточний формат касі задовольняє потреби наших покупців."тенденції в образі життя616Категория: Еда