Скромно і елегантно: колишня дівчина принца Гаррі Крессида Бонас в оксамитовому комбінезоні на вечірці в Лондоні


Опубликованно 03.11.2019 00:06

Скромно і елегантно: колишня дівчина принца Гаррі Крессида Бонас в оксамитовому комбінезоні на вечірці в Лондоні

Крессида Бонас

Колишня кохана принца Гаррі, 30-річна Крессида Бонас, стала гостею церемонії Harper's Bazaar Women Of The Year Awards, яка пройшла вчора ввечері в Лондоні. На заході вона з'явилася в елегантному чорному оксамитовому комбінезоні з атласною стрічкою і стразами з весняної колекції Armani Priv?.

Крессида Бонас

Крессида з'явилася на світському вечорі без свого бойфренда, геодезиста і агента по нерухомості Гаррі Уентворта-Стенлі, про заручини з яким стало відомо в кінці літа, а компанію їй склав її давній друг, актор Домінік Уест.

Домінік Уест і Крессида Бонас

Примітно, що з Уэнтвортом-Стенлі, сином маркізи Мілфорд Хейвен, Крессида зустрічалася ще до її романических відносин з принцом Гаррі, ну а після того, як вона розлучилася з принцом, пара знову возз'єдналася в 2017 році.

Гаррі Уентворт-Стенлі і Крессида Бонас

Роман же з принцом Гаррі тривав два роки, а вони розлучилися в 2014 році. Тим не менш, схоже, їм вдалося зберегти цілком приятельські стосунки. У 2018 році Крессида була в числі гостей на весіллі принца Гаррі і Меган Маркл, так само як і ще одна його колишня дівчина Чэлси Дейві. Залишається тільки гадати, чи відповість Бонас взаємністю на цей ввічливий жест і пошле у Фрогмор-котедж запрошення на своє весілля.Категория: Мода