Ірина Шейк в стильному casual-образі в аеропорту Мілана


Опубликованно 01.11.2019 06:21

Ірина Шейк в стильному casual-образі в аеропорту Мілана

Ірина Шейк

Взявши участь у показі Burberry в рамках Тижня моди в Лондоні, 33-річна Ірина Шейк майже відразу ж відправилася в Мілан, де цим ввечері стартує Milan Fashion Week 2019. Сьогодні вдень модель була помічена в аеропорту — папараці зняли зірку на виході з будівлі.

Навіть за межами подіуму Ірина виглядала дуже стильно. Для перельоту вона вибрала комфортний образ, що складається з білої сорочки, заправленої у шкіряні шорти, бежевого тренча і грубих чорних черевиків Dr. Martens. Образ зірки доповнювали містка шкіряна сумка Versace і сонцезахисні окуляри.

Ірина Шейк

Нагадаємо, що останні кілька тижнів були для Ірини Шейк дуже насиченими. Спочатку вона взяла участь у Тижні моди в Нью-Йорку. Там зірка вийшла на подіум двічі: на показі Oscar de la Renta і Brandon Maxwell. Слідом Шейк прилетіла до Лондона, щоб представити речі з весняно-літньої колекції Burberry.

До речі, у показі Рікардо Тіші, крім Ірини, також взяла участь російська модель Олеся Кафельникова, що в Лондоні не тільки встигає розвивати свою модельну кар'єру, але і пробує себе в музиці.

Запрошення бренду Burberry по-справжньому зворушила Кафельникову. Відразу після завершення шоу дівчина дала волю сльозам, а також подякувала Тиші в своєму Instagram, зізнавшись, що це дефіле дуже багато для неї означає.Категория: Мода