Збірна США встановила антирекорд

Опубликованно 20.10.2019 03:39

Збірна США зазнала другої поразки поспіль на чемпіонаті світу з баскетболу.

У півфіналі втішного раунду Чемпіонату Світу з баскетболу збірна США зустрічалася проти збірної Сербії. Зустріч завершилася з рахунком 94:89 на користь сербських баскетболістів.

Перша чверть завершилася з більшою різницею на користь збірної Сербії 32:7.Варто відзначити, що це другий випадок в історії ЧС, коли американці не змогли дістатися до позначки в 10 очок в одній чверті. На турнірі в 2010 році вони набрали 9 очок у четвертій чверті матчу зі збірною Бразилії.

Сербія - США 94:89 (32:7,12:33,27:28,23:21)

Сербія: Богданович (28), Лючич (15), Мичич (10), Йокіч (9), Йович (9), Бьелица (8), Мар'янович (8), Милутинов (7).

США: Барнс (22), Вокер (18), Міддлтон (16), Тернер (10), Мітчелл (9), Браун (4), Харріс (4), Пламли (2), Лопес (2), Уайт (2).

Збірна США зазнала другої поразки поспіль. У чвертьфіналі чемпіонату світу її зупинила Франція, яка перервала 58-матчеву переможну серію американців тривалістю до 13 років.

Категория: Здоровье и Фитнес