Культ шоколаду заблокувати іскри покупець угар


Опубликованно 17.10.2019 02:09

Культ шоколаду заблокувати іскри покупець угар

У вересні компанія Cadbury оголосила, що запуск обмеженої серії ананас і pascall це чурки блоки в Новій Зеландії.

Але той факт, що культ солодкість у поєднанні з Cadbury шоколад для спеціального запуску у Новій Зеландії залишив австралійські шанувальники розчаровані — до сих пір.

Видається, що буде або дії міжнародного шоколад-контрабандистів або просто стелс маркетинговий хід компанії Cadbury (ми збираємося припустити, що це друге), і pascall ананас шматки шоколаду блоки були з'являтися в австралійських магазинах на цьому тижні.

Смак.ком.АУ був серед перших, щоб виявити лімітована серія шоколадних блоків в продуктових магазинах, в той час як зіркі покупці також поділилися свої знахідки в соціальних мережах.

В рамках нашої прихильності до злому і смачні розповіді, новини.ком.ас простягнув Cadbury за коментар, але ми все ж таки почути назад.

Ми будемо оновлювати цю важливу історію, як тільки ми маємо більше інформації під рукою.

Це солодке ласощі містить м'який, жувальні ананас-ароматний центр,

ЩО АНАНАС ЧУРКИ?

Для непосвячених, ананас чурки і pascall-це унікально Нова Зеландія кондитерськими виробами лікувати в першу продав ще в 1935 році.

Це солодке ласощі є жувального зефіру-як ананас шоколадної глазурі, а також улюблене видання скибочками і іншої випічки.

Вони вже знайшла відданих шанувальників за кордоном, з ананасом і pascall це чурки доступний в австралійських магазинах.

Ще в Новій Зеландії і pascall ананас чурки там з іншими національними скарбами, як Л&П безалкогольних напоїв і морозива морозива.

На їх сайті і pascall з гордістю підводить підсумки своєї ананаса чурки, написавши: "ті, інші країни зможуть зберегти своє золото, алмази і нафту — у нас самий смачний національне надбання їх усіх!"

По темі: Caramilk шоколадні батончики продаж на eBay за дуже завищеними цінами

По темі: Кедбері Caramilk: чому шоколадні смаки різні на цей раз

Повернення Caramilk також викликала захоплення серед покупців.

КЕДБЕРІ CARAMILK ВЕСЕЛА СПАРКС

Минулого місяця Кедбері підтвердив, що це буде повернення Caramilk після переважної зворотного зв'язку з клієнтами.

"Ми вислухали десятки тисяч австралійців до нас з проханнями принести Кедбері Caramilk назад," Кедбері менеджер з маркетингу Катріна сказала Ватсон.

"Ми не можемо ігнорувати їх пристрасть до нашої золотої шоколадний блок, тому ми пишаємося тим, що приносимо його назад".

Caramilk Кедбері, гібридна карамель і білий шоколад, входила до складу шоколадного бренду в Новій Зеландії та Австралії, поки це не було припинено в 1994 році.

Він повернувся в австралійських супермаркетах обмеженим тиражем на початку 2018 року, однак блоки з дорогоцінних золоті шоколаду було важко.

Хоча в цей раз його ще в магазинах, як частина постійних шоколад спектр Кедбері, це не значить, що її було легко знайти.

У той час як він поставляється з рекомендованою роздрібною ціною $4.80, онлайн-аукціон eBay-це забито з Caramilk продається за дуже завищеними цінами.

В одній з трьох Caramilk блоки, доступні для прохолодної $150, в той час як інший має 25 блоків продається за колосальні $1250.тенденції в образі життя411Категория: Еда