Анджеліна Джолі з чотирма дітьми, Ель Фаннінг та інші на прем'єрі "Малефисенты 2" в Лондоні


Опубликованно 16.10.2019 00:24

Анджеліна Джолі з чотирма дітьми, Ель Фаннінг та інші на прем'єрі

Вів'єн Джолі-Пітт, Анджеліна Джолі, Захара Джолі-Пітт, Шайло Джолі-Пітт, Нокс Джолі-Пітт

Сьогодні ввечері у Лондоні пройшла прем'єра фільму "Малефисента: Володарка темряви" (Maleficent: Mistress of Evil) з 44-річною Анджеліною Джолі в головній ролі. Актриса позувала фотографам разом зі своїми дітьми: 13-річної Шайло, 14-річної Захарою та 11-річними Вів'єн і Ноксом. Компанію Джолі на прем'єрному показі також склала 21-річна актриса Ель Фаннінг, яка зіграла у фільмі роль принцеси Аврори.

Сини і дочки Джолі підтримують її протягом усього промотуру нової диснеївської стрічки. Цього разу четверо з шести дітей актриси з'явилися перед камерами. Анджеліна вибрала для вечірнього виходу на червону доріжку світле плаття від Ralph & Russo, розшите сріблястими паєтками і ланцюжками.

Молодша дочка актриси Вів'єн знімалася в першій частині історії — фільмі "Малефисента" (Maleficent), де грала принцесу Аврору в дитинстві. У інших дітей Анджеліни була можливість знятися в продовженні кінопроекту, але нічого з цього не вийшло, так як їх батько Бред Пітт був проти участі дітей у зйомках. Під час роботи над фільмом "Малефисента: Володарка темряви" вирували пристрасті навколо розлучення знаменитої голлівудської пари.

Першим фотографіями поділився блогер Ungar0.

Анджеліна Джолі

Ель Фаннінг

Ель Фаннінг і Анджеліна Джолі

Аманда Херст і Хоакім Роннинг

Уорвік Девіс з сином Харрісоном і дочкою Аннабель

Сем РайліКатегория: Мода