Колс запускає "драматичне" шоколадний різдвяний пудинг


Опубликованно 15.10.2019 14:27

Колс запускає

Тобто всього 10 тижнів, і хоча це може здатися далеко вік, в реальності вона буде підкрадатися до нас швидше, ніж Усейн Болт.

Але поки вирішували, що купити ваші довгі дистанції родичі - ті, що ви бачите тільки один раз в рік - може бути стрес, варити не треба.

Сьогодні Колс запустив свій Різдвяний асортимент 2019, спеціально підбирає для тих, хто знаходить воєдино довгоочікуваний святковий обід занадто багато.

"Наша місія-допомогти всім австралійцям мати більш здоровою і щасливою життям," Коулз директор з маркетингу Ліза Ронсон розповів новини.ком.АУ.

“Тому все, що ми робимо изо дня в день-це сходи вгору для цієї мети, щоб надихнути наших клієнтів з кращими продуктами і пити рішення, щоб зробити їх життя легшим. Немає більше часу, що ми намагаємося зробити це, ніж на Різдво."

Колс тільки що анонсували деталі свого різдвяного асортименту, в тому числі і цієї драматичної взяти на традиційний пудинг. Фото: Додається

Для цього австралійського супермаркету випустила лінійку готових до споживання товарів, щоб зробити процес приготування їжі і створення смачної їжі менш напруженим.

"Різдво-це таке чудове час для більшості австралійців, але це також важкий час і тому нам так замовник одержимий і поставити клієнта в центр всього, що ми робимо, ми дійсно хочемо зробити це Різдво смачні з деяких великих Колс продуктів," Міс Ронсон додав.

"Ми просто хочемо зробити його простіше для наших клієнтів і гарантувати, що вони мають магічні 2019 Різдво".

Є також фруктові пироги з лимоном, присмачені терновий Джин. Фото: Додається

На 15 $для плавки шоколаду пудинг починається як досить куполом, перш ніж гострий соус тане його вниз, щоб розкрити зухвалий десерт, який впевнений, щоб розважити сім'ю і друзів. Фото: Додається

Серед багатьох предметів, розгортати в різних магазинах в найближчі кілька тижнів-це сучасний погляд на традиційний різдвяний пудинг — шоколадний пудинг ховається під шоколадної маси купола. Але поки це звучить дуже мило, як вона, справжня пам'ятка-це теплий карамельний соус, який можна полити зверху, створюючи трохи драми на ваш обідній стіл.

"Коулз шоколад тане пудинг є ексклюзивним для Колс і трохи театр на столі" Міс Ронсон сказав.

За 15 $десерт-це поблажливий шоколадний пудинг, ідеально підходить для тих, хто не фанат традиційних видів фруктів наші бабусі використовували, щоб зробити. Навіть купол наступного рівня, з декором ручної роботи, золото мити. Насправді Колс так впевнені, покупці будуть любити його, бренд назвав його "одним з кращих наших знахідок".

Є також веганські пропозиції до різдвяної серії цього року. Фото: Додається

Це не перший раз, коли Коул представила шоколадний прийняти на різдвяний пудинг, в супермаркеті вводимо шоколад і солона карамель бомбу за 7 доларів в минулому році. Вони також пропонують Лэмингтон різдвяний пудинг — що не зробив друга поява в цьому році.

Іншими солодощами на пропозицію включити клейковини солодкий пиріг, що новини.ком.АУ сказали так добре: "багато хто не бачать різниці між ним і звичайним.

Досить дивно, але дивно привабливим, святковий випуск чіпів продуктовий магазин. Фото: Додається

Інший продукт, який має багато в Coles святковий асортимент сирів, з супермаркету, приносячи в сири з усього світу, щоб задовольнити тих, хто любить щосили.

Там навіть деякі дивні і дивовижні пропозицій, включаючи Туреччину і фішки підливою делікатеси і веганську спекотне.

Продовжувати розмову @RebekahScanlan | rebekah.scanlan@news.com.au тенденції в образі життя1443Категория: Еда