Кеті Перрі, Орландо Блум і Кара Делевінь на прем'єрі серіалу "Карнівал Роу" у Лос-Анджелесі


Опубликованно 15.10.2019 03:00

Кеті Перрі, Орландо Блум і Кара Делевінь на прем'єрі серіалу

Кеті Перрі та Орландо Блум

Вчора, 21 серпня, у Лос-Анджелесі відбулася прем'єра серіалу "Карнівал Роу" (Carnival Row), головні ролі в якому виконали Орландо Блум і Кара Делевінь. І актор, і модель з'явилися вчора на червоній килимовій доріжці Китайського театру TCL, де і пройшов показ.

Підтримати 42-річного Блума прийшла його 34-річна наречена Кеті Перрі. Закохані не просто не приховували ніжних почуттів на публіці, але й навіть поцілувалися у всіх на очах. Приховувати парі дійсно давно нічого: їх відносини вже ні для кого не секрет, тим більше що і про заручини з Орландо мама Кеті сама повідомила у Facebook.

Кеті Перрі та Орландо Блум

А ось 27-річна Кара Делевінь на відміну від свого партнера по знімальному майданчику прийшла на прем'єру без другої половини. Модель Ешлі Бенсон, на якій закордонні репортери нещодавно помилково "одружили" Делевінь, їй компанію не склала. Фотографам Кара позувала в оригінальному сукню від Iris Van Herpen.

У серіалі розповідається про вигаданому місті Вікторіанської епохи Бюрге, де міфологічні істоти-іммігранти, що втекли від війн і заворушень, сусідять з людьми. Кара Делевінь у картині зіграла фею, а Орландо Блум — детектива. Разом їм належить розслідувати таємничі вбивства, що відбуваються в місті.

Світова прем'єра серіалу відбудеться 30 серпня.Категория: Мода