"Піца Хат" запускає нове меню веганскої


Опубликованно 15.10.2019 02:51

Клієнти можуть вибрати з шести нових пунктів меню, в тому числі вегетаріанська середземноморська, веганські їжа делюкс, любителі веганські сир і веганскую Margherita який замість звичайного сиру, посипають веганскої моцарелли.

Але яка піца без яких-небудь сторін?

Якщо ви любитель часнику, вам буде приємно знати, що є також веганські сирний хліб з часником ($6.95) доповнити веганські часниковий хліб ($4.45) і кусає підгортати ($4.45).

По темі: Все, що потрібно знати про вегетаріанської дієти

Веганські делюкс. Фото: Додається

Любителі веганські сир. Фото: Додається

Завершують меню веганську морозиво ($8.95), роблячи Піца Хат перший ресторан швидкого обслуговування в Австралії, щоб запропонувати веганські десерт.

"Ми вважаємо, що кожен повинен мати можливість поділитися хороші часи і насолодитися взаємної любові для піци,"

Директор піцерії маркетинговий чет Патель сказав.

“Ми робили це протягом майже 50 років, так що замість того, щоб називати тих, хто хоче бути веганом, ми їх зазываешь. З сьогоднішнього дня, неважливо, чому віддати перевагу, ми запрошуємо всіх в якості Pizzatarian'".

По темі: Що таке кето дієта?

Веганські Середземномор'я. Фото: Додається

Веганські сирний хліб з часником. Фото: Додається

Повний веганські асортимент доступний у всіх магазинах "Піца Хат" та в інтернеті на сьогодні.

Раніше в цьому році, Піца Хат Великобританія також додані чотири нові веганські страви піци постійно в меню після продажу понад 25 000 веганскої піци в один місяць.

І він недавно послав соціальних медіа в шаленство після того, як його оголосили веганські чізкейк, який показав печива і карамелі.

"Зараз це виглядає чудово ... дійсно," один уболівальник висловився в Твіттері.

"Це виглядає смачно.!!!" інший сказав.

"Вау", третій просто прокоментував.

У той час як Піца Хат Австралії не підтвердив, якщо він також буде включати в себе "я не можу повірити, що це не чізкейк" в своє меню веганські, можна тільки сподіватися.

Піца Хат у Великобританії отримують веганські чізкейк і я збираюся плакати, - ми можемо зробити це??— Белла (@bellapoelzl) 10 жовтня 2019

Піца Хат додає веганські чізкейк на всі 250 Locationshttps Великобританія://Т. співробітництво/VbbJZkbmw6— Веганські День єдності (@veganunityday) 12 жовтня 2019

Піца Хат Великобританія розширили своє меню веганські включити Грибна піца з Violife, Південний нагетси з Quorn і повністю на рослинній основі, я не можу повірити, що це не чізкейк.Категория: Еда