Шоколад Caramilk бари продають на eBay за дуже завищеними цінами


Опубликованно 14.10.2019 10:27

Шоколад Caramilk бари продають на eBay за дуже завищеними цінами

Бар продається за $4.80 в Австралії і в даний час котируються на продаж в Woolworths за $3.

Але покупці скаржаться на те, що намагається знайти вельми популярні бари на складі, кажуть, що вони зазвичай продаються у місцевих магазинах.

Між тим, онлайн-аукціон eBay затоплений списки барі продається за дуже завищеними цінами, з опортуністичною продавців через їх списки, щоб попередити любителів шоколаду, що бар скоро може зникнути назавжди.

"Коли це пішло, це пішло!!!" одне перерахування попередив, Реклама 20 барів Caramilk за завищеною ціною $999.00 — колосальні $903.00 більше, ніж роздрібна ціна.

У той час як покупці не обов'язково платити сотні для бару, десятки "продано" оголошення на сайті аукціону шанувальників шоу Caramilk були раді платити надзвичайно завищених цін для обмеженого прокату-бар.

Список попереджали покупців, коли це пішло, це пішло'.

Лістинг на eBay пропонують три бари Caramilk на крутому 50 $кожен, плюс поштові витрати 20$.

Цей продавець переконував покупців, щоб "зробити пропозицію' на їх список.

Стартова ціна на цей лот з 16 барів був $300.

Покупців не падали на позамежних оголошень Caramilk. Вони, правда, кашель здоровенний суми для барів, десятки проданих списки на показ аукціоні покупці заплатили від 10 $23 $для окремих барів Caramilk.

Два продав оголошень на сайті аукціону показують, продавці заплатили високу ціну за шоколадку. Картина: на eBay

Цей комплект продається за $12 в блок.

Цей продавець також вдалося отримати $10 блок для Цього набір з п'яти Caramilks.

Обмежений випуск аромату, спочатку викотили в 2018 році, був повторно випущений у вересні цього року після Кедбері сказав, що вона слухала споживачів, які в переважній більшості дуже сподобався золотий злиток.

"Ми вислухали десятки тисяч австралійців до нас з проханнями принести Кедбері Caramilk назад," Кедбері менеджер з маркетингу Катріна сказала Ватсон.

"Ми не можемо ігнорувати їх пристрасть до нашої золотої шоколадний блок, тому ми пишаємося тим, що приносимо його назад".

Caramilk раніше була частиною бренду Австралії і новій лінійці продуктів Зеландія, але було припинено в 1994 році.

Це не перший раз, коли споживачі використовують рідкісний золотий злиток для отримання прибутку. Бар був знятий з полиці і поставив на аукціоні eBay заповзятливі китайські продавці за короткий час свого запуску в 2018 році. Продавці в свій час просили в 10 разів рекомендована роздрібна ціна.

Новини.ком.АУ зв'язався Mondelez Австралії, власники Кедбері, за коментар.тенденції в образі життя3190Категория: Еда