Модний урок від Вікторії Бекхем? Розбираємо новий образ Меланки Трамп


Опубликованно 13.10.2019 08:51

Модний урок від Вікторії Бекхем? Розбираємо новий образ Меланки Трамп

Дональд і Меланія Трамп з сином Бэрроном

Вчора 73-річний Дональд і 49-річна Меланія Трамп з сином Бэрроном повернулися в Вашингтон після відпочинку, проведеного в гольф-клубі президента США в Нью-Джерсі.

Дональд і Меланія Трамп з сином Бэрроном

Перед фотографами на аеродромі в Нью-Джерсі перша леді з'явилася в образі, в якому вдало змішався невимушений дрес-код мандрівника і фірмовий стиль Меланії. Дружина Дональда Трампа вибрала яскраво-зелену спідницю Fendi з візерунковою перфорацією, туфлі від улюбленого бренду Christian Louboutin моделі So Kate з яскравим квітковим принтом (їх Меланія вже одягала раніше) і — дещо несподівано — просту білу футболку.

Зазвичай ми звикли бачити Меланію в блузках, але на цей раз вона, схоже, вирішила зробити виключення. Можливо, образ перша леді США підгледіла у іншої відомої модниці — 45-річної Вікторії Бекхем. Британська зірка любить доповнювати брюки та спідниці мінімалістичним футболками. Навіть до 10-річчя свого модного будинку в якості пам'ятної речі вона випустила саме футболку.

Вікторія Бекхем

Нагадаємо, останній вихід Меланії світ був пов'язаний з трагічними подіями в Ель-Пасо, де 3 серпня злочинець відкрив стрілянину в одному з торгових центрів. Тоді президент США та його дружина відвідали постраждалих у лікарні.

Треба відзначити, що першу леді США нерідко критикують за невідповідний вибір нарядів. І справа не тільки в їх вартості, але деколи і в забарвленні — деякі речі Меланії іноді обговорювали більш бурхливо, ніж заявлені в порядку теми.

Можливо, Трамп врахувала подібні промахи і вирішила додати в гардероб кілька нейтральних базових речей. Більше того, відома своєю любов'ю до елегантного стилю і дизайнерським речам Меланія вперше була помічена в футболці з тих пір, як стала першою леді.

А як вам новий образ Меланки?Категория: Мода