Розі Хантінгтон-Уайтлі та Джейсон Стетхем, Ідріс Ельба з дружиною та інші на прем'єрі фільму "Форсаж: Хоббс і Шоу" в Голлівуді


Опубликованно 12.10.2019 15:12

Розі Хантінгтон-Уайтлі та Джейсон Стетхем, Ідріс Ельба з дружиною та інші на прем'єрі фільму

Джейсон Стетхем і Розі Хантінгтон-Уайтлі

Вчора, 13 липня, в Голлівуді відбулася прем'єра фільму "Форсаж: Хоббс і Шоу" (Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw). Представляти картину прийшли майже всі виконавці головних ролей. Так, на килимовій доріжці з'явилися Джейсон Стетхем, якого підтримала його кохана Розі Хантінгтон-Уайтлі, Ідріс Ельба — йому компанію склали його дружина Сабріна Доуру і дочка Ісан, Дуейн Джонсон разом зі своєю мамою Ати та інші.

Для виходу в світ Розі вибрала довге біле біле плаття з великим розрізом на нозі і босоніжки на підборах. Образ вона доповнила стильними круглими сережками. Зірка із задоволенням позувала фотографам. Поряд з Джейсоном, разом з яким вона виховує дворічного сина Джека, модель виглядала дуже щасливою і не приховувала своїх почуттів.

І хоча у фільмі герой Ідріса Ельбу зіграв ворога Стетхема і Джонсона (в картині, нагадаємо, Люк Хоббс і Декард Шоу будуть боротися проти персонажа Ельби), за межами знімального майданчика актори вели себе немов старі добрі друзі, що, звичайно, не залишилося непоміченим.

У російський прокат картина вийде 1 серпня.

Джейсон Стетхем і Розі Хантінгтон-Уайтлі

Ідріс Ельба з дружиною Сабріною Доуру і дочкою Ісан

Дуейн Джонсон з мамою Ати Джонсон

Дуейн Джонсон і Ідріс Ельба

Першим з фото SPLETNIK.RU поділився блогер Right_.Категория: Мода